Stojak rowerowy Tala

820 

Rata lub płatność za 30 dni

Materiał: stal ocynkowana

Sprzedanych: 9 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/001/CZA Kategoria: EAN: 5907717531856

Stojak rowerowy Tala

Wielostanowiskowe stojaki rowerowe to element niezbędny w wielu miejscach. Są potrzebne przed biurowcami, galeriami handlowymi i sklepami. Również szkoły i uczelnie wyższe nie mogą się bez nich obyć. Wybierając odpowiedni model, należy również zwrócić uwagę na jego wygląd! Niepowtarzalny stojak rowerowy Tala to funkcjonalnie zaprojektowana konstrukcja o oryginalnym i nowoczesnym designie. Mierzy 53 cm szerokości oraz 64 cm wysokości. Jeden stojak Tala zapewnia miejsce do zaparkowania maksymalnie 4 rowerów.

  • Solidny montaż na wbetonowanie. Stojak na rowery Tala jest przeznaczony do wbetonowania w podłoże. Z tego powodu posiada dodatkowe 30 cm, które służą do umieszczenia w ziemi. Ten rodzaj montażu sprawia, że stojak jest praktycznie nie do ruszenia! Wbetonowany w ziemię, jest odporny na aktywandalizmu, a także zapewnia solidne i bezpiecznie oparcie dla jednośladów.
  • Obustronne parkowanie. Wygodny stojak na rowery Tala to funkcjonalny model, do którego możesz przypinać rowery z dwóch stron. Pozwala to funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń, gdyż w jednym miejscu zmieścisz dwa razy tyle jednośladów. Tego typu stojak to doskonałe rozwiązanie, gdy nie masz miejsca na montaż długiego stojaka z pojedynczymi stanowiskami.
  • Stojak na różne rodzaje rowerów. Do stojaka Tala rower przypiąć można za dolną część ramy lub koło. Co istotne, dzięki rozmiarom spirali przy stojaku parkować można różnego rodzaju rowery, w tym również rowery dziecięce. Dlatego też stojak rowerowy Tala doskonale sprawdzi się zarówno pod biurami i sklepami, jak i pod różnymi szkołami czy uczelniami.
  • Praktyczny system modułowy. Pojedyncze modele Tala możesz bez żadnego problemu łączyć ze sobą w jeden, długi stojak. W ten sposób stworzysz stanowisko do parkowania rowerów o długości dostosowanej do danego miejsca. Ponadto, powielony model Tala tworzy wyjątkową falującą, spiralną formę, która doda przestrzeni wyjątkowego charakteru.

Ten model stojaka na rowery możesz zamówić również wykonany ze stali nierdzewnej o efekcie chrom.

Poszukujesz stojaka do montażu przed biurem lub urzędem? Zobacz dowcipny w formie stojak rowerowy Spinacz!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 53
Wysokość (cm) 64
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Średnica rury (mm) 32
Waga opakowania (kg) 12 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska