Stojak rowerowy Arc

812 

Rata lub płatność za 30 dni

Materiał: stal ocynkowana

Sprzedanych: 10 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/004/CZA Kategoria: EAN: 5907717532211

Stojak rowerowy Arc

Praktyczne stojaki na rowery są niezbędne w wielu miejscach, takich jak szkoły, biura czy uczelnie. W końcu coraz więcej osób wybiera ten środek transportu do codziennych dojazdów. Również w przestrzeni miejskiej: w parkach, na placach i deptakach, warto zadbać o miejsce do parkowania rowerów. Do miejsc z ograniczoną przestrzenią szczególnie polecamy niewielki stojak rowerowy Arc. Jego wysokość wynosi 80 cm, szerokość 15 cm, zaś głębokość 23 cm.

  • Powłoka antykorozyjna. Oferowany stojak rowerowy Arc wykonujemy z rurki stalowej, którą pokrywa specjalna powłoka cynkowa. Dzięki temu stojak jest zabezpieczony przed rdzewieniem na wiele lat. Ponadto, na warstwę cynku można położyć dodatkową powłokę lakierniczą. W przypadku naszego stojaka jest to dodatkowa warstwa czarnej farby proszkowej.
  • Praktyczny montaż na śruby. Nasz stojak na rowery Arc przykręcisz do podłoża na porządne śruby montażowe. To łatwy i szybki sposób montażu, który zapewnia to stabilne i bezpieczne miejsce do parkowania rowerów. Ponadto, tak zamontowany stojak jest zabezpieczony przed atakami wandalizmu. Śruby, wymagane do zamontowania stojaka, dołączymy do Twojego zamówienia.
  • Uniwersalna konstrukcja. Do stojaka rowerowego o takiej budowie możesz przypinać rowery o różnorodnej szerokości opon. Dzięki jego konstrukcji bez problemu zaparkujesz przy nim rower szosowy o wąskich oponach lub model górski na szerokich gumach. Oczywiście, stojak Arc nadaje się również do tego, by przypinać do niego rowery za ramę. To uniwersalny model o szerokim zastosowaniu!
  • Nowoczesne wzornictwo. Oczywiście, praktyczna strona stojaka jest niezwykle istotna, ale nie zapominajmy o jego wizualnej stronie! Ten model wyróżnia prosta i minimalistyczna forma, a jej nowoczesny charakter podkreśla czarny kolor wykończenia powierzchni. Z tego powodu stojak Arc doskonale zaprezentuje się przed nowoczesnym biurowcem.

Minimalistyczny stojak rowerowy Arc możesz zamówić również w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej.

Szukasz stojaka rowerowego do przypinania za koło? Dokładnie taki jest model Fala, dostępny w rozmiarze S i M!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 15
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 23
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Średnica rury (mm) 32
Waga opakowania (kg) 8 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska