Stojak rowerowy Dali Chrom

373 

Materiał: stal nierdzewna

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/003/SNP Kategoria: EAN: 5907717532051

Stojak rowerowy Dali Chrom

Praktyczne i wygodne stojaki na rowery są niezwykle potrzebne w bardzo wielu miejscach, takich jak biurka, parki, szkoły czy galerie handlowe. Dlatego już nawet pojedynczy stojak na rowery, wykonany z solidnych materiałów, znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Warto również zwrócić uwagę na wygląd takiego produktu i wybrać taki, który wyróżnia się interesującym designem – zupełnie jak nasz stojak rowerowy Dali Chrom! Ten model, wykonany z rurek nierdzewnych o średnicy 32 mm, mierzy 32 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 23 cm głębokości.

  • Trwały montaż na wbetonowanie. Stojak na rower Dali Chrom posiada 30 dodatkowych centymetrów, przeznaczonych do wbetonowania w ziemię. Ten rodzaj montażu zapewnia ogromną trwałość i wytrzymałość stojaka. Po pierwsze, stojak jest bezpieczny i stabilny nawet po wielu latach. Po drugie, wbetonowanie w podłoże zabezpiecza go przed aktami wandalizmu.
  • Specjalistyczne materiały. Stojak rowerowy Dali Chrom zostały wykonany z profesjonalnej stali nierdzewnej. Ten wysokiej jakości materiał posiada właściwości antykorozyjne, dzięki czemu stal nie rdzewieje. Ponadto, jest odporny na uderzenia i urazy mechaniczne. Stojak na rowery, wykonany z tego typu stali, z pewnością posłuży Ci przez wiele lat.
  • Parkowanie za koło lub za ramę. Ten model stojaka rowerowego umożliwia przypinanie roweru zarówno za koło, jak i za ramę. Dzięki temu jest to uniwersalny model, który pasuje do preferencji większości rowerzystów. Ponadto, ze względu na jego przemyślaną konstrukcję, można do niego przypinać nie tylko rowery miejskie czy górskie, ale również dziecięce.
  • Oryginalny design. Praktyczny stojak rowerowy wyróżnia jego niebanalna forma, inspirowana twórczością Salvadora Dalego. Z pewnością ten model stanie się wyjątkową dekoracją każdej przestrzeni, w której się znajdzie. Jego ciekawy kształt podkreśla jeszcze srebrzysta stal nierdzewna, z której stojak został wykonany. To model, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie!

Niebanalny stojak rowerowy Dali Chrom możesz zamówić również w wersji wykonanej z ocynkowanej ogniowo stali, pomalowanej na czarno.

Szukasz stojaka rowerowego o podobnym designie? Sprawdź model Arc Chrom!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 23
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 23
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie szlif
Średnica rury (mm) 32
Waga opakowania (kg) 8 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska