Stojak rowerowy Dali

187 

Materiał: stal ocynkowana

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/003/CZA Kategoria: EAN: 5907717531948

Stojak rowerowy Dali

Montaż wygodnych stojaków rowerowych jest w ostatnich czasach koniecznością w wielu miejscach. W końcu wiele osób wybiera ten środek transportu na codzienne dojazdy do szkoły, pracy lub na zakupy. Warto również zwrócić uwagę na wygląd takiego produktu i wybrać model, który wyróżnia się interesującym designem – zupełnie jak nasz stojak rowerowy Dali! Ten produkt, wykonany z rurek stalowych o średnicy 32 mm, mierzy 32 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 23 cm głębokości.

  • Warstwa antykorozyjna. Nasze stojaki, wykonane z rury stalowej, pokrywany specjalistyczną warstwą cynku. Dzięki temu na stojaku wytwarza się powłoka odporna na urazy mechaniczne, a także rdzewienie. Ponadto, stal cynkowana ogniowo jest niewrażliwa na działanie różnych czynników atmosferycznych, dlatego nadaje się do ekspozycji zewnętrznej.
  • Solidny sposób montażu. Stojak na rowery Dali jest przeznaczony do wbetonowania w podłoże. Posiada dodatkowe 30 cm do wbetonowania, dzięki czemu montaż stojaka jest głęboki i solidny. Ten rodzaj montażu sprawia, że stojak jest praktycznie nie do ruszenia! Wbetonowany w ziemię, jest odporny na akty wandalizmu, a także zapewnia solidne i bezpiecznie oparcie dla rowerów.
  • Wygodne parkowanie roweru. Ten model stojaka rowerowego umożliwia przypinanie roweru zarówno za koło, jak i za ramę. Dzięki temu jest to uniwersalny model, który pasuje do preferencji większości rowerzystów. Ponadto, ze względu na jego przemyślaną konstrukcję, można do niego przypinać nie tylko rowery miejskie czy górskie, ale również dziecięce.
  • Oryginalny design. Praktyczny stojak rowerowy wyróżnia jego niebanalna forma, inspirowana twórczością Salvadora Dalego. Z pewnością ten model stanie się wyjątkową dekoracją każdej przestrzeni, w której się znajdzie. Ze względu na swój nowoczesny kształt, doskonale zaprezentuje się przed biurowcem, galerią handlową lub budynkami uniwersyteckimi.

Niebanalny stojak rowerowy Dali możesz zamówić również w wersji wykonanej ze szlifowanej stali nierdzewnej o efekcie chrom.

Szukasz stojaka rowerowego o zbliżonym wyglądzie? Sprawdź model Arc!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 23
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 23
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Średnica rury (mm) 32
Waga opakowania (kg) 8 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska