Stojak rowerowy Fala Chrom M

1 507 

Rata lub płatność za 30 dni

Materiał: stal nierdzewna
Rozmiar: M

Sprzedanych: 8 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/014/SNP Kategoria: EAN: 5907717533256

Stojak rowerowy Fala Chrom M

W ostatnich latach można zauważyć wzmożony trend, jakim jest jazda rowerowa. To tani, szybki i ekologiczny sposób transportu. By jednak móc korzystać z niego w pełni, niezbędne są stojaki na rowery, które zapewniają bezpieczne miejsce do zaparkowania pojazdu. Oferowany stojak rowerowy Fala Chrom M to idealny przykład takiego produktu! Ten model nadaje się do parkowania roweru za przednie lub tylne koło. Dzięki temu można do niego przypinać również rowerki dziecięce. Ten model stojaka mierzy 58,5cm wysokości oraz 49 cm głębokości.

  • Solidny materiał wykonania. Oferowany stojak rowerowy wykonujemy z rurek stalowych o przekroju 32 mm z profesjonalnej stali nierdzewnej. Ten materiał doskonale nadaje się do ekspozycji zewnętrznej, ponieważ jest odporny na rdzewienie i wpływ różnych czynników pogodowych. Dlatego też nasz stojak rowerowy z pewnością posłuży przez wiele lat.
  • Różne możliwości montażu. Ten typ stojaka rowerowego umożliwia przykręcenie go do ziemi lub też zamontowanie na ścianie. Dzięki temu możesz umieścić go dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz! Dzięki takiej konstrukcji, świetnie pasuje zarówno do postawienia przed budynkiem, jak i do zamontowania np. wewnątrz garażu lub rowerowni w bloku
  • Łatwe mocowanie na śruby. Stojak na rower Fala Chrom zamontujesz za pomocą solidnych śrub. To łatwy i szybki rodzaj montażu, który nie wymaga dodatkowego betonowania. Dzięki temu stojak zapewni stabilne i bezpieczne miejsce do parkowania rowerów, a także będzie odporny na wandalizm. Potrzebne śruby montażowe dołączymy do zamówionego przez Ciebie stojaka.
  • Wygodny system modułów. Nowoczesny stojak rowerowy Fala Chrom w rozmiarze M doskonale sprawdza się jako samodzielny model przeznaczony na dwa rowery. Jednakże swobodnie możesz zestawiać pojedyncze stojaki razem, tworząc praktyczną kompozycję, idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Doskonale nadaje się do tworzenia zestawów ze stojakiem Fala S, L i XL.

Praktyczny stojak rowerowy Fala Chrom M możesz jest dostępny także w wersji wykonanej z cynkowanej ogniowo stali.

Poszukujesz wygodnego stojaka na kilka rowerów? Możesz sprawdzić zestaw Ratio Chrom 2, idealny do parkowania obustronnego!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 58.5
Głębokość (cm) 49
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie szlif
Średnica rury (mm) 32
Rozmiar M
Waga opakowania (kg) 13 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska