Stojak rowerowy Fala Chrom S

1 092 

Rata lub płatność za 30 dni

Materiał: stal nierdzewna
Rozmiar: S

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/013/SNP Kategoria: EAN: 5907717533232

Stojak rowerowy Fala Chrom S

Praktyczne i solidne stojaki rowerowe są niezbędne w bardzo wielu miejscach, zarówno w przestrzeni publicznej i oficjalnej, jak i na prywatnych miejscach. Dlatego też pojedynczy stojak na rowery, wykonany z solidnych materiałów, to produkt, który znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Stojak rowerowy Fala Chrom S mierzy 58,5 cm wysokości oraz 26 cm głębokości. Dzięki temu, iż można łączyć dowolną ilość stojaków w moduły, ten model doskonale nadaje się do montażu zarówno na prywatnych posesjach, jak i pod biurami, szkołami czy blokami mieszkalnymi.

  • Najlepsza stal nierdzewna. Ten model stojaka rowerowego wykonujemy z rurek  nierdzewnych o średnicy 32 mm. W tym celu korzystamy ze sprawdzonej stali nierdzewnej, którą wyróżnia odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu stojak rowerowy Fala Chrom nie koroduje i nie pokryje się rdzą nawet po długim czasie na zewnątrz.
  • Wygodny rozmiar. Do stojaka Fala Chrom możesz przypiąć rower za dolną część ramy lub koło. Dzięki jego rozmiarom przy stojaku parkować można różnego rodzaju rowery: damskie męskie czy górskie. Co ważne, do stojaka tego typu można również przypiąć rowery dziecięce. Dlatego też stojak rowerowy Fala doskonale sprawdzi się w różnych miejscach: parka, biurach czy przy szkołach.
  • Praktyczny montaż na śruby. Stojak na rower Fala Chrom S zamontujesz do podłoża za pomocą śrub, które dołączymy do Twojego zamówienia. Ten sposób montażu jest łatwy i szybki, ponieważ nie wymaga betonowania. Mimo to, jest przy tym bardzo solidny i trwały. Tak zamontowany stojak rowerowy zapewni stabilne miejsce do parkowania bezpieczeństwo jednośladowi.
  • Łatwe łączenie stojaków. Moduł Chrom S może funkcjonować samodzielnie, zostać zwielokrotniony albo być częścią kompozycji wraz z modułem M, L i XL. Istnieje mnóstwo możliwości zestawiania ze sobą modułów, wskutek czego otrzymujemy nie tylko ciekawe układy, ale także rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb. To idealny sposób na stojak rowerowy idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Oferowany stojak rowerowy Fala Chrom S jest dostępny również w wersji ze zwykłej stali, dodatkowo ocynkowanej ogniowo.

Poszukujesz stojaka tylko na jeden rower? Sprawdź również nasze wieszaki na rowery, które pozwalają funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 58.5
Głębokość (cm) 26
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie szlif
Średnica rury (mm) 32
Rozmiar S
Waga opakowania (kg) 9 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska