Stojak rowerowy Fala M

887 

Rata lub płatność za 30 dni

Materiał: stal ocynkowana
Rozmiar: M

Sprzedanych: 9 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/014/CZA Kategoria: EAN: 5907717533249

Stojak rowerowy Fala M

W obecnych czasach coraz popularniejszym środkiem transportu staje się rower. Ponadto, jazda rowerem jest często wybieranym sposobem rekreacji. Dlatego też warto zadbać o to, aby w przestrzeni miejskiej znalazły się odpowiednie stojaki do parkowania jednośladów. Stojak rowerowy Fala M najlepiej nadaje się do parkowania roweru za koło. Dzięki temu można do niego przypinać również rowerki dziecięce. Ten model stojaka został wykonany z ocynkowanych rurek stalowych o przekroju 32 mm. Mierzy 58,5 cm wysokości oraz 49 cm głębokości.

  • Warstwa antykorozyjna. Nasze stojaki, wykonane z rury stalowej, pokrywany specjalistyczną warstwą cynku. Dzięki temu na stojaku wytwarza się powłoka odporna na urazy mechaniczne, a także rdzewienie. Ponadto, stal cynkowana ogniowo jest niewrażliwa na działanie różnych czynników atmosferycznych, dlatego nadaje się do ekspozycji zewnętrznej.
  • Łatwy montaż na śruby. Stojak rowerowy Fala M zamontujesz do podłoża za pomocą solidnych śrub. To prosty i szybki rodzaj montażu, który nie wymaga dodatkowego betonowania. Dzięki temu stojak zapewni stabilne i bezpieczne miejsce do parkowania rowerów, a także będzie odporny na wandalizm. Potrzebne śruby montażowe dołączymy do zamówionego przez Ciebie stojaka.
  • Mocowanie do ściany lub podłoża. Ten typ stojaka rowerowego umożliwia zamontowanie go na ziemi lub też przykręcenie do ściany. Dzięki temu możesz umieścić go dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz! Bez względu na to, na jakie miejsce montażu się zdecydujesz, z pewnością będzie ci dobrze służył przez bardzo długi czas.
  • Funkcjonalny system modułowy. Praktyczny stojak rowerowy Fala w rozmiarze M doskonale sprawdza się jako samodzielny model przeznaczony na dwa rowery. Jednakże swobodnie możesz zestawiać pojedyncze stojaki razem, tworząc praktyczną kompozycję, idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Doskonale nadaje się do tworzenia zestawów ze stojakiem Fala S, L i XL.

Praktyczny stojak rowerowy Fala M możesz zamówić także w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej.

Poszukujesz gotowego modułu na kilka rowerów? Możesz sprawdzić zestaw Ratio 4, idealny do parkowania obustronnego!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 58.5
Głębokość (cm) 49
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Średnica rury (mm) 32
Rozmiar M
Waga opakowania (kg) 13 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska