Stojak rowerowy Ratio moduł A

329 

Rozmiar: A
Materiał: stal ocynkowana

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/005/CZA Kategoria: EAN: 5907717532631

Stojak rowerowy Ratio moduł A

Praktyczny stojak rowerowy Ratio moduł A to model, który wchodzi w skład rodziny stojaków Ratio. Możesz korzystać z niego osobno, albo włączyć do kompozycji z pozostałymi modułami z tej serii. Istnieje mnóstwo dostępnych sposobów zestawiania ze sobą poszczególnych modułów, dzięki czemu otrzymujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ten model stojaka mierzy 50 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.

  • Stal cynkowana ogniowo. Oferowany stojak rowerowy Ratio A został wykonany ze stali cynkowanej ogniowo. To najlepszy sposób, aby zabezpieczyć ją przed korozją i negatywnym wpływem czynników pogodowych. Ponadto, ocynkowana stal jest odporna na uderzenia i inne urazy mechaniczne. Tego typu powłoka antykorozyjna gwarantuje, że stojak na rowery posłuży Ci przez wiele lat.
  • Wygodne przypinanie za ramę. Wielu rowerzystów zdecydowanie preferuje takie stojaki, które umożliwiają przypięcie roweru za ramę. Po pierwsze, tak zaparkowany rower jest mniej narażony na kradzież niż przypięty za koło. Po drugie, przypinanie roweru za ramę jest prostsze i szybsze. Dokładnie taki rodzaj parkowania jest możliwy z naszym stojakiem na rowery Ratio A!
  • Typ montażu do wyboru. Stojak rowerowy Ratio moduł A jest dostępny w dwóch wersjach, różniących się od siebie od rodzaju montażu. Po pierwsze, możesz wybrać stojak przeznaczony do wbetonowania. Wtedy otrzymasz produkt dłuższy o 30 cm. Możesz także zdecydować się na stojak montowany do podłoża na śruby, które dołączymy do Twojego zamówienia.
  • Dwustronne parkowanie. Stojak na rowery Ratio A zaprojektowaliśmy w taki sposób, że możesz przypinać do niego rowery z dwóch stron. Dzięki temu pomieści dwa razy więcej rowerów! To rozwiązanie doskonale sprawdzi się tam, gdzie nie masz miejsca na montaż długiego stojaka rowerowego, ale za to dwa rowery na przeciw siebie zmieszczą się bez problemu.

Oferowany stojak rowerowy Ratio A jest dostępny również w wersji wykonanej z profilu nierdzewnego.

Wolisz kupić większy system modułowy? To żaden problem! Oferowany moduł A wchodzi w skład modelu Ratio zestaw 1.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 50
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Wymiary profilu (mm) 40×80
Rozmiar A
Waga opakowania (kg) 16 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska