Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł B

933 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: B
Materiał: stal nierdzewna
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/006/SNP Kategoria: EAN: 5907717532679

Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł B

Funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni publicznej to podstawa, aby można było poruszać się po niej wygodnie i bezproblemowo. jednym z elementów, który czyni dane miejsce bardziej przyjaznym dla mieszkańców i użytkowników są z pewnością wygodne stojaki na rowery. W niewielkiej przestrzeni już nawet jeden model, taki jak stojak rowerowy Ratio Chrom moduł B, może zapewnić wygodne miejsce do parkowania jednośladów. Wysokość stojaka wynosi 80 cm, jego szerokość 92 cm, natomiast głębokość 50 cm.

  • Łatwe łączenie modułów. Ten stojak rowerowy wchodzi w skład rodziny Ratio Chrom. Dzięki temu możesz stworzyć stojak na dowolną ilość rowerów o długości, która idealnie pasuje do miejsca montażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje niezwykle dużo możliwości zestawiania ze sobą poszczególnych modułów. Oczywiście, moduł B równie dobrze może funkcjonować samodzielnie.
  • Dowolny typ montażu. Ten model stojaka rowerowego jest dostępny w dwóch wersjach: do wbetonowania w ziemię oraz do zamontowania na śruby. Jeżeli zamówisz stojak przykręcany do podłoża, do Twojego zamówienia dołączymy potrzebne śruby. Jeśli jednak wybierzesz wersję do wbetonowania, otrzymasz stojak dłuższy o 30 cm, przeznaczone do montażu w ziemi.
  • Przypinanie rowerów za ramę. Wśród stojaków na rowery rozróżnia się te, do których rower przypina się za koło lub za ramę. Ten drugi typ jest bardziej lubiany przez rowerzystów! Po pierwsze, nie musisz dodatkowo schylać się, aby zaparkować rower, a po drugie tego typu przypięcie stanowi lepsze zabezpieczenie przed kradzieżą. Dlatego warto wybrać nasz stojak na rowery Ratio Chrom B!
  • Solidny profil nierdzewny. Ten model stojaka rowerowego wykonujemy ze stali nierdzewnej o wymiarach 40×80 mm. Wyróżnia ją odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów stojak rowerowy Ratio Chrom B nie koroduje. Dzięki temu z czasem nie pokryje się rdzą i nie straci swoich walorów praktycznych i estetycznych.

Oferowany stojak rowerowy Ratio Chrom B jest dostępny również w wersji wykonanej z profilu stalowego.

Wolisz kupić gotowy zestaw modułowy? To żaden problem! Oferowany moduł B wchodzi w skład zestawu Ratio Chrom 2.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 92
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie poler
Wymiary profilu (mm) 40×80
Rozmiar B
Waga opakowania (kg) 19 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska