Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł D

1 551 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: D
Materiał: stal nierdzewna

Sprzedanych: 16 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/011/SNP Kategoria: EAN: 5907717533195

Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł D

Wygodne i bezpieczne miejsce, gdzie można zapiąć rower jest niezwykle potrzebne w przestrzeni miejskiej. Funkcjonalne stojaki na rowery są bardzo potrzebne również koło szkół, uczelni i biurowców. Już jeden dwustronny stojak może stanowić doskonałą podstawę do zbudowania praktycznego parkingu dla rowerów. Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł D wykonujemy z solidnego profilu nierdzewnego. Wysokość tego modelu stojaka wynosi 80 cm, a jego szerokość – 50 cm.

  • Sprawdzona stal nierdzewna. Ten model stojaka rowerowego wykonujemy z profilu stalowego 40×80 mm. W tym celu korzystamy ze sprawdzonej stali nierdzewnej, którą wyróżnia odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu stojak rowerowy Ratio Chrom D nie koroduje. Dlatego też możesz mieć pewność, że z czasem nie pokryje się rdzą nawet po długiej ekspozycji zewnętrznej.
  • Praktyczne łączenie modułów. Oferowany model wchodzi w skład modułowej serii stojaków rowerowych Ratio Chrom. Może funkcjonować samodzielnie lub też być częścią kompozycji z pozostałymi modułami lub zestawami z serii. Istnieje mnóstwo możliwości zestawiania ze sobą modułów, wskutek czego otrzymujemy rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb.
  • Wygodne przypinanie za ramę. Wielu rowerzystów zdecydowanie preferuje takie stojaki, które umożliwiają przypięcie roweru za ramę. Po pierwsze, tak zaparkowany rower jest mniej narażony na kradzież niż przypięty za koło. Po drugie, przypinanie roweru za ramę jest prostsze i szybsze. Dokładnie taki rodzaj parkowania jest możliwy z naszym stojakiem na rowery Ratio D!
  • Do wbetonowania w podłoże. Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł D posiada 30 dodatkowych centymetrów, przeznaczonych do montażu stojaka na wbetonowanie. Ten rodzaj montażu zapewnia mu ogromną trwałość i wytrzymałość. Tak zamontowany stojak jest bezpieczny i stabilny nawet po wielu latach. Ponadto, wbetonowanie w podłoże zabezpiecza go przed aktami wandalizmu.

Ten model stojaka rowerowego jest dostępny również w wersji wykonanej ze stali cynkowanej ogniowo.

Szukasz stojaka rowerowego tego typu, ale z innym systemem montażu? Zobacz stojak Ratio Chrom C, który zamontujesz do podłoża na śruby!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 50
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 8
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie poler
Wymiary profilu (mm) 40×80
Rozmiar D
Waga opakowania (kg) 14 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska