Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 1

5 384 

Rata lub płatność za 30 dni

Wersja: 1
Materiał: stal nierdzewna
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/008/SNP Kategoria: EAN: 5907717533041

Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 1

W obecnych czasach dojeżdżanie rowerem do szkoły lub pracy jest często wybieranym środkiem transportu. Z tego powodu wielostanowiskowy stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 1 to idealny model do zamontowania pod galerią handlową, biurowcem, szkołą lub uczelnią. Ten model, wykonany z profilu nierdzewnego, to produkt o wielu zastosowaniach. Stojak na rowery mierzy 200 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.

  • Obustronne przyczepianie rowerów. Praktyczny stojak na rowery Ratio Chrom 1 to wygodny model, do którego możesz przypinać rowery za ramę z dwóch stron. Pozwala to funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń, gdyż w jednym miejscu zmieścisz dwa razy tyle jednośladów. Tego typu stojak to doskonałe rozwiązanie, gdy nie masz miejsca na montaż długiego stojaka z pojedynczymi stanowiskami.
  • Dowolny typ montażu. Ten model stojaka rowerowego jest dostępny w dwóch wersjach: do wbetonowania w ziemię oraz do zamontowania na śruby. Jeżeli zamówisz stojak przykręcany do podłoża, do Twojego zamówienia dołączymy potrzebne śruby. Jeśli jednak wybierzesz wersję do wbetonowania, otrzymasz stojak dłuższy o 30 cm, przeznaczone do montażu w ziemi.
  • Wygodne przypinanie rowerów. Stojak rowerowy Ratio zestaw 1 jest uniwersalny, ponieważ możliwe jest parkowanie w nim różnego rodzaju rowerów, w tym również rowerków dziecięcych. Dlatego też doskonale sprawdzi się w różnych miejscach: zarówno w przestrzeni miejskiej, jak place, skwery czy parki, jak również pod szkołami, uczelniami czy biurowcami.
  • Polska stal. Ten model stojaka rowerowego wykonujemy z profilu stalowego 40×80 mm. W tym celu korzystamy ze sprawdzonej stali nierdzewnej, którą pozyskujemy z polskich hut. Wyróżnia ją odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu stojak rowerowy Ratio Chrom 1 nie koroduje nawet po długiej ekspozycji zewnętrznej.

Stojak rowerowy składa się z trzech modułów: A, B i A. Każdy z elementów można również nabyć osobno i zestawiać ze sobą wedle uznania. Zestaw można również poszerzyć o inne moduły, wchodzące w skład serii Ratio Chrom.

Potrzebujesz mniejszego modelu? Zobacz zestaw Ratio Chrom 2, który składa się z dwóch modułów B!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 200
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie poler
Wymiary profilu (mm) 40×80
Wersja 1
Waga opakowania (kg) 51 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska