Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 2

3 591 

Rata lub płatność za 30 dni

Wersja: 2
Materiał: stal nierdzewna
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/009/SNP Kategoria: EAN: 5907717533072

Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 2

Stojaki na rowery typu odwróconego U, wchodzące w skład serii Ratio Chrom są chętnie wybierane przez rowerzystów ze względu na swoje praktyczne zalety. Minimalistyczna, geometryczna forma świetnie się prezentuje w przestrzeni miejskiej, a także w przypadku prywatnych zastosowań. Oferowany stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 2 mierzy 184 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.

  • Rodzaj montażu do wyboru. Ogromną zaletą stojaka rowerowego Ratio Chrom 2 jest to, iż możesz wybrać sposób jego montażu. Możesz zdecydować się na wersję do wbetonowania, dłuższą o 30 cm. Do wyboru masz również stojak do zamontowania na specjalne śruby. W takim przypadku do Twojego zamówienia dołączymy potrzebne elementy.
  • Uniwersalne zastosowanie. Do stojaka rowerowego Ratio 2 możesz przypinać rowery zarówno za ramę, jak i za koło. Dlatego też doskonale nadaje się do parkowania różnego rodzaju rowerów, w tym modeli dziecięcych. Ponadto, do tego stojaka można przypinać rowery z dwóch stron, dzięki czemu możesz funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń.
  • Najlepsze materiały. Oferowany model stojaka rowerowego wykonujemy z wysokiej jakości stali nierdzewnej pochodzącej z renomowanych polskich hut. Jest to materiał odporny na działanie różnych czynników pogodowych. Dlatego też, nawet po długim czasie na zewnątrz, stojak na rowery Ratio Chrom zestaw 2 nie zardzewieje, ale zachowa swoją najwyższą jakość.
  • Nowoczesny system modułów. Praktyczny stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 2 doskonale sprawdza się jako samodzielny model. Jednakże swobodnie możesz zestawiać pojedyncze stojaki razem, tworząc praktyczną kompozycję, idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Doskonale nadaje się do tworzenia zestawów z innymi stojakami wchodzącymi w skład serii Ratio Chrom.

Stojak rowerowy składa się z dwóch modułów B. Każdy z elementów stojaków Ratio można również nabyć osobno i zestawiać ze sobą wedle uznania.

Szukasz stojaka rowerowego idealnego do domowego garażu? Możesz zapoznać się z naszą ofertą wieszaków na rowery! Dostępne również modele ze stali nierdzewnej.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 184
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie poler
Wymiary profilu (mm) 40×80
Wersja 2
Waga opakowania (kg) 38 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska