Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 3

3 241 

Rata lub płatność za 30 dni

Wersja: 3
Materiał: stal nierdzewna
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/010/SNP Kategoria: EAN: 5907717533171

Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 3

Zadbanie o wygodne miejsce do przypinania rowerów jest obowiązkiem wielu osób: zarówno w miejscach prywatnych, jak i w publicznych. W tym celu najlepiej wybierać produkty o pewnym pochodzeniu, wykonane ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Dokładnie taki jest nasz stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 3! Stojak mierzy 58 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 80 cm głębokości.

  • Typ montażu do wyboru. Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 3 jest dostępny w dwóch wersjach, w zależności od rodzaju montażu. Po pierwsze, możesz wybrać stojak przeznaczony do wbetonowania. Wtedy otrzymasz produkt dłuższy o 30 cm. Możesz także zdecydować się na stojak montowany do podłoża na śruby. W takim wypadku dołączymy je do Twojego zamówienia.
  • Możliwość przypięcia za ramę. Praktyczny stojak na rowery Ratio 3 to model, do którego pojazdy można przypinać za ramę. Wielu rowerzystów preferuje ten rodzaj stojaków, gdyż gwarantuje lepsze zabezpieczenie jednośladu przed kradzieżą. Po drugie, przypinanie roweru za ramę jest łatwiejsze i wygodniejsze niż za koło, ponieważ nie musimy schylać się.
  • Materiał odporny na korozję. Ten model stojaka rowerowego wykonujemy w wysokiej jakości stali nierdzewnej, pochodzącej z najlepszych polskich hut. Jest to materiał odporny na działanie różnych czynników atmosferycznych. Dlatego też, nawet po długim czasie na zewnątrz, stojak na rowery Ratio Chrom 3 nie pokryje się rdzą, ale zachowa swoją wysoką jakość.
  • Praktyczny system modułowy. Ten stojak na rowery możesz bez problemu łączyć z innymi modelami, wchodzącymi w skład serii Ratio Chrom. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz praktycznie w dowolny sposób zestawiać ze sobą poszczególne elementy. W ten sposób stworzysz stojak na rowery o optymalnej długości oraz liczbie stanowisk w stosunku do miejsca, w którym się znajdzie.

Ratio zestaw 3 to stojak rowerowy składający się z dwóch modułów A. Każdy z elementów stojaków Ratio można również nabyć osobno i zestawiać ze sobą według potrzeby.

Poszukujesz stojaka rowerowego, który nadaje się również do montażu na ścianie? Sprawdź model Fala Chrom M!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 58
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie poler
Wymiary profilu (mm) 40×80
Wersja 3
Waga opakowania (kg) 32 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska