Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 4

5 017 

Rata lub płatność za 30 dni

Wersja: 4
Materiał: stal nierdzewna
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 8 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/012/SNP Kategoria: EAN: 5907717533218

Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 4

Modele wchodzące w skład serii Ratio są to praktyczne, chętnie wybierane przez rowerzystów stojaki rowerowe typu odwróconego U. Minimalistyczna, geometryczna forma świetnie się prezentuje w przestrzeni miejskiej, a także w pobliżu nowoczesnych biurowców, szkół lub uczelni. Oferowany stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 4 mierzy 148 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 96 cm głębokości.

  • Uniwersalny model. Stojak rowerowy Ratio Chrom 4 jest  model uniwersalny. Możliwe jest parkowanie w nim różnego rodzaju rowerów, w tym również rowerków dziecięcych. Dlatego też doskonale sprawdzi się w różnych miejscach: zarówno w przestrzeni miejskiej, jak place, skwery czy parki, jak również pod szkołami, uczelniami czy biurowcami.
  • Solidna stal nierdzewna. Stojak wykonujemy z solidnej stali nierdzewnej. To sprawia, że jest całkowicie odporny na korozję i inne negatywne wpływy długotrwałej ekspozycji zewnętrznej. Grube, metalowe profile 40×80 mm z których został wykonany, zapewniają solidną, odporną na wandalizm konstrukcję. To produkt najwyższej jakości, który posłuży przez wiele lat.
  • Rodzaj montażu do wyboru. Istnieją dwie wersje stojaka: mocowany do podłoża za pomocą śrub, (które dołączymy do zamówienia), a także model przeznaczony do wbetonowania, dłuższy o 30 cm w stosunku do wersji przykręcanej. Bez względu na to, jaki rodzaj wybierzesz, oba sposoby montażu zapewniają bezpieczne i stabilne miejsce do parkowania rowerów.
  • Możliwość parkowania obustronnego. Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 4 skonstruowaliśmy w taki sposób, że możesz przypinać do niego rowery z dwóch stron. Dzięki temu pomieści dwa razy więcej rowerów! To rozwiązanie doskonale sprawdzi się tam, gdzie nie masz miejsca na montaż długiego stojaka rowerowego, ale za to dwa rowery na przeciw siebie zmieszczą się bez problemu.

Stojak rowerowy składający się z trzech modułów: A, C i A. Każdy z elementów można również nabyć osobno i zestawiać ze sobą wedle uznania.

Szukasz jedynie prostego stojaka w typie odwróconego U? Dokładnie taki jest model Ratio Chrom D!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 148
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 96
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie poler
Wymiary profilu (mm) 40×80
Wersja 4
Waga opakowania (kg) 51 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska