Stojak rowerowy Ratio moduł B

933 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: B
Materiał: stal ocynkowana

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/006/CZA Kategoria: EAN: 5907717532655

Stojak rowerowy Ratio moduł B

Solidne stojaki rowerowe są niezbędne w bardzo wielu miejscach. Są potrzebne przed biurowcami i sklepami oraz przed szkołami i uczelniami. Również miejskie parki i place nie mogą się bez nich obyć. Oferowany stojak rowerowy Ratio moduł B to produkt, który doskonale sprawdzi się we wszystkich tym miejscach! Wysokość stojaka wynosi 80 cm, jego szerokość 92 cm, natomiast głębokość 50 cm.

  • Specjalistyczne cynkowanie stali. Stojak rowerowy Ratio B wykonujemy ze stali cynkowanej ogniowo. Tak przygotowany materiał posiada powłokę antykorozyjną, dzięki czemu stal nie rdzewieje. Ponadto, jest odporny na uderzenia i urazy mechaniczne. Stojak na rowery, wykonany z tak przygotowanej stali, z pewnością posłuży Ci przez wiele sezonów.
  • Rodzaj montażu do wyboru. Ten model stojaka rowerowego jest dostępny w dwóch wersjach: do wbetonowania w ziemię oraz do zamontowania na śruby. Jeżeli zamówisz stojak przykręcany do podłoża, do Twojego zamówienia dołączymy potrzebne śruby. Jeśli jednak wybierzesz wersję do wbetonowania, otrzymasz stojak dłuższy o 30 cm, przeznaczone do montażu w ziemi.
  • Nowoczesny system modułowy. Oferowany stojak rowerowy wchodzi w skład rodziny Ratio. Dzięki temu możesz stworzyć stojak na dowolną ilość rowerów o długości, która jest dostosowana do miejsca montażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje niezwykle dużo możliwości zestawiania ze sobą poszczególnych modułów. Oczywiście, moduł B równie dobrze może funkcjonować samodzielnie.
  • Wygodne przypinanie roweru. Wśród stojaków na rowery rozróżnia się te, do których rower przypina się za koło lub za ramę. Ten drugi typ jest bardziej lubiany przez rowerzystów! Po pierwsze, nie musisz dodatkowo schylać się, aby zaparkować rower, a po drugie tego typu przypięcie stanowi lepsze zabezpieczenie przed kradzieżą. Dlatego warto wybrać nasz stojak na rowery Ratio B!

Oferowany stojak rowerowy Ratio B jest dostępny również w wersji wykonanej z profilu nierdzewnego.

Wolisz kupić gotowy zestaw modułowy? To żaden problem! Oferowany moduł B wchodzi w skład zestawu Ratio 2.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 92
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Wymiary profilu (mm) 40×80
Rozmiar B
Waga opakowania (kg) 19 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska