Stojak rowerowy Ratio moduł C

834 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: C
Materiał: stal ocynkowana
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 8 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/007/CZA Kategoria: EAN: 5907717532723

Stojak rowerowy Ratio moduł C

Wygodne i praktyczne stojaki rowerowe to element wyposażenia niezbędny w wielu miejscach. Są potrzebne przed biurowcami, galeriami handlowymi i sklepami oraz przed szkołami i uczelniami wyższymi. Również miejskie parki i place nie mogą się bez nich obyć. Oferowany stojak rowerowy Ratio moduł C to produkt, który doskonale sprawdzi się we wszystkich tym miejscach. Jego ogromną zaletą jest to, iż może wchodzić w skład systemu modułowego wraz z innymi stojakami z serii Ratio. To rozwiązanie pozwala stworzyć parking rowerowy idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Rodzaj montażu do wyboru. Bardzo istotną zaletą stojaka rowerowego Ratio C jest to, iż możesz wybrać sposób jego montażu. Możesz zdecydować się na wersję do wbetonowania, dłuższą o 30 cm. Do wyboru masz również stojak do zamontowania na specjalne śruby. W takim przypadku do Twojego zamówienia dołączymy potrzebne elementy.
  • Ulubiony typ stojaka rowerzystów. Wielu rowerzystów zdecydowanie preferuje takie stojaki, które umożliwiają przypięcie roweru za ramę. Po pierwsze, tak zaparkowany rower jest mniej narażony na kradzież niż przypięty za koło. Po drugie, przypinanie roweru za ramę jest prostsze i szybsze. Dokładnie taki rodzaj parkowania jest możliwy z naszym stojakiem na rowery Ratio C!
  • Dwustronne parkowanie rowerów. Praktyczny stojak na rowery Ratio C to wygodny model, do którego możesz przypinać rowery za ramę z dwóch stron. Pozwala to funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń, gdyż w jednym miejscu zmieścisz dwa razy tyle jednośladów. Tego typu stojak to doskonałe rozwiązanie, gdy nie masz miejsca na montaż długiego stojaka z pojedynczymi stanowiskami.
  • Antykorozyjna powłoka. Oferowany stojak rowerowy Ratio moduł C został wykonany z blachy stalowej, którą pokrywa specjalna powłoka cynkowa. Dzięki temu stojak jest zabezpieczony przed korozją na wiele lat. Ponadto, na warstwę cynku można położyć dodatkową powłokę lakierniczą. W przypadku naszego stojaka jest to dodatkowa warstwa czarnej farby proszkowej.

Stojak wykonujemy z ocynkowanej stali, co sprawia, że jest odporny na warunki atmosferyczne. Grube, metalowe profile 40×80 mm zapewniają solidną, odporną na wandalizm konstrukcję.

Potrzebujesz stojaka na większą liczbę pojazdów? W takim razie zestaw 1 z serii Ratio będzie dla Ciebie idealny!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 50
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Wymiary profilu (mm) 40×80
Rozmiar C
Waga opakowania (kg) 16 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska