Stojak rowerowy Ratio moduł D

716 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: D
Materiał: stal ocynkowana

Sprzedanych: 29 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/011/CZA Kategoria: EAN: 5907717533188

Stojak rowerowy Ratio moduł D

Zapewnienie bezpiecznego miejsca, gdzie można zaparkować rower jest niezbędne w przestrzeni miejskiej: w parkach, na placach czy w okolicy dworców. Praktyczne stojaki na rowery są bardzo pożądane również koło szkół, uczelni i biurowców. Już jeden dwustronny stojak może być dobrą bazą do zbudowania potrzebnego parkingu dla rowerów. Stojak rowerowy Ratio moduł D wykonujemy z solidnego profilu stalowego 40×80 mm. Wysokość stojaka wynosi 80 cm, a jego szerokość – 50 cm.

  • Możliwość dowolnego zestawiania. Oferowany model to jeden z modułów serii stojaków rowerowych Ratio. Może funkcjonować samodzielnie albo być częścią kompozycji z pozostałymi modułami lub zestawami z serii. Istnieje mnóstwo możliwości zestawiania ze sobą modułów, wskutek czego otrzymujemy rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb.
  • Parkowanie za ramę. Wielu rowerzystów zdecydowanie preferuje takie stojaki, które umożliwiają przypięcie roweru za ramę. Po pierwsze, tak zaparkowany rower jest mniej narażony na kradzież niż przypięty za koło. Po drugie, przypinanie roweru za ramę jest prostsze i szybsze. Dokładnie taki rodzaj parkowania jest możliwy z naszym stojakiem na rowery Ratio D!
  • Montaż na wbetonowanie. Stojak rowerowy Ratio moduł D posiada 30 dodatkowych centymetrów, przeznaczonych do wbetonowania w ziemię. Ten rodzaj montażu zapewnia ogromną trwałość i wytrzymałość stojaka. Po pierwsze, stojak jest bezpieczny i stabilny nawet po wielu latach. Po drugie, wbetonowanie w podłoże zabezpiecza go przed aktami wandalizmu.
  • Specjalistyczne cynkowanie stali. Stojak rowerowy Ratio D wykonujemy ze stali cynkowanej ogniowo. Tak przygotowany materiał posiada powłokę antykorozyjną, dzięki czemu stal z czasem nie rdzewieje. Ponadto, jest odporny na uderzenia i urazy mechaniczne. Stojak na rowery, wykonany z tak przygotowanej stali, z pewnością posłuży Ci przez wiele sezonów.

Ten model stojaka rowerowego jest dostępny również w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej.

Szukasz stojaka rowerowego tego typu, ale z innym systemem montażu? Zobacz stojak Ratio C, który zamontujesz do podłoża na śruby!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 50
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 8
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Wymiary profilu (mm) 40×80
Rozmiar D
Waga opakowania (kg) 14 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska