Stojak rowerowy Ratio zestaw 1

2 628 

Rata lub płatność za 30 dni

Wersja: 1
Materiał: stal ocynkowana
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 23 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/008/CZA Kategoria: EAN: 5907717533058

Stojak rowerowy Ratio zestaw 1

Praktyczne stojaki na kilka rowerów są niezbędne w wielu różnych miejscach, takich jak szkoły, uczelnie i biurowce, a także parki, skwery czy miejskie place. Dlatego też wielostanowiskowy stojak rowerowy Ratio zestaw 1, wykonany z solidnych materiałów, to produkt o wielu możliwych zastosowaniach. Ten model mierzy 200 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.

  • Stal cynkowana ogniowo. Stojak na rowery Ratio zestaw 1 został wykonany ze stali cynkowanej ogniowo. To najlepszy sposób, aby zabezpieczyć ją przed rdzewieniem i szkodliwym wpływem czynników pogodowych. Ponadto, ocynkowana stal jest odporna na uderzenia i inne urazy mechaniczne. Tego typu powłoka antykorozyjna gwarantuje, że stojak na rowery posłuży Ci przez wiele lat.
  • Dwustronne parkowanie rowerów. Praktyczny stojak na rowery Ratio zestaw 1 to wygodny model, do którego możesz przypinać rowery za ramę z dwóch stron. Pozwala to funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń, gdyż w jednym miejscu zmieścisz dwa razy tyle jednośladów. Tego typu stojak to doskonałe rozwiązanie, gdy nie masz miejsca na montaż długiego stojaka z pojedynczymi stanowiskami.
  • Sposób montażu do wyboru. Ten model stojaka rowerowego jest dostępny w dwóch modelach: do wbetonowania w ziemię lub też do zamontowania na śruby w podłożu. Jeżeli zamówisz stojak przykręcany, do Twojego zamówienia dołączymy potrzebne śruby. Jeśli jednak wybierzesz wersję do wbetonowania, otrzymasz stojak dłuższy o 30 cm, przeznaczone do montażu w ziemi.
  • Model na różne rowery. Stojak rowerowy Ratio Chrom zestaw 1 jest uniwersalny model. Możliwe jest parkowanie w nim różnego rodzaju rowerów, a także rowerków dziecięcych. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w różnych miejscach: zarówno w przestrzeni miejskiej, jak place, skwery czy parki, jak również pod szkołami, uczelniami czy biurowcami.

Stojak rowerowy składa się z trzech modułów: A, B i A. Każdy z elementów można również nabyć osobno i zestawiać ze sobą wedle uznania. Zestaw można również poszerzyć o inne moduły, wchodzące w skład serii Ratio.

Potrzebujesz mniejszego modelu? Zobacz zestaw Ratio 2, który składa się z dwóch modułów B!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 200
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Wymiary profilu (mm) 40×80
Wersja 1
Waga opakowania (kg) 51 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska