Stojak rowerowy Ratio zestaw 2

1 876 

Rata lub płatność za 30 dni

Wersja: 2
Materiał: stal ocynkowana
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 9 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/009/CZA Kategoria: EAN: 5907717533065

Stojak rowerowy Ratio zestaw 2

Montaż praktycznych stojaków na rowery jest w obecnych czasach konieczny w wielu miejscach. W końcu coraz więcej osób wybiera ten środek transportu na codzienne dojazdy do szkoły, pracy lub na uczelnię. Montując stojak na rowery warto wybierać takie modele, które w razie potrzeby można powiększać o kolejne segmenty. Oferowany stojak rowerowy Ratio zestaw 2 mierzy 184 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 50 cm głębokości. Został wykonany z profilu stalowego 40×80 mm.

  • Dwa rodzaje montażu. Ogromną zaletą stojaka rowerowego Ratio zestaw 2 jest to, iż możesz wybrać sposób jego montażu. Możesz zdecydować się na wersję do wbetonowania, dłuższą o 30 cm. Do wyboru masz również stojak do zamontowania na specjalne śruby. W takim przypadku do Twojego zamówienia dołączymy potrzebne elementy.
  • Szerokie zastosowanie. Do stojaka rowerowego Ratio 2 możesz przypinać rowery zarówno za ramę, jak i za koło. Dlatego też doskonale nadaje się do parkowania różnego rodzaju rowerów, w tym modeli dziecięcych. Ponadto, do tego stojaka można przypinać rowery z dwóch stron, dzięki czemu możesz funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń.
  • Warstwa antykorozyjna. Nasze stojaki, wykonane z profilu stalowego, pokrywany specjalistyczną warstwą cynku. Dzięki temu na stojaku wytwarza się powłoka odporna na urazy mechaniczne i korozję. Ponadto, stal cynkowana ogniowo jest niewrażliwa na działanie różnych czynników atmosferycznych, dlatego też nadaje się do ekspozycji zewnętrznej.
  • Możliwość budowy systemu. Praktyczny stojak Ratio Chrom 2 doskonale sprawdza się jako samodzielny model. Jednakże swobodnie możesz zestawiać pojedyncze stojaki razem, tworząc praktyczną kompozycję, idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Doskonale nadaje się do tworzenia zestawów z innymi stojakami wchodzącymi w skład serii Ratio Chrom.

Stojak rowerowy Ratio zestaw 2 składa się z dwóch modułów B. Każdy z elementów stojaka można również nabyć osobno i zestawiać ze sobą według preferencji.

Szukasz stojaka rowerowego idealnego do domowego garażu? Możesz zapoznać się z naszą ofertą wieszaków na rowery!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Wymiary profilu (mm) 40×80
Wersja 2
Waga opakowania (kg) 38 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska