Stojak rowerowy Ratio zestaw 4

1 679 

Rata lub płatność za 30 dni

Wersja: 4
Materiał: stal ocynkowana
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 14 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/012/CZA Kategoria: EAN: 5907717533201

Stojak rowerowy Ratio zestaw 4

Poszukujesz uniwersalnego modelu stojaka na rowery? Doskonale trafiłeś! Oferowany stojak rowerowy Ratio zestaw 4 to minimalistyczny system modułowy. Jego nowoczesna forma doskonale zaprezentuje się w przestrzeni miejskiej, prywatnej i publicznej. Ten model stojaka mierzy 148 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 96 cm głębokości i zapewnia miejsce na wiele rowerów, do przypięcia za koło lub za ramę.

  • Warstwa antykorozyjna. Nasze stojaki, wykonane z blachy stalowej, pokrywany specjalistyczną warstwą cynku. Dzięki temu na stojaku wytwarza się powłoka odporna na urazy mechaniczne, a także korozję. Ponadto, stal cynkowana ogniowo jest niewrażliwa na działanie różnych czynników atmosferycznych, dlatego nadaje się do ekspozycji zewnętrznej. Tak przygotowany stojak posłuży przez wiele sezonów.
  • Wielofunkcyjny stojak. Stojak rowerowy Ratio zestaw 4 jest wysoce praktyczny, ponieważ możliwe jest parkowanie w nim różnego rodzaju rowerów, w tym również rowerków dziecięcych. Dlatego też doskonale sprawdzi się w różnych miejscach. Pasuje zarówno do takich miejsc jak place, skwery czy parki, a także sprawdzi się pod szkołami, uczelniami czy biurowcami.
  • Rodzaj montażu do wyboru. Istnieją dwie wersje stojaka: mocowany do podłoża za pomocą śrub, (które dołączymy do zamówienia), a także model przeznaczony do wbetonowania, dłuższy o 30 cm w stosunku do wersji przykręcanej. Bez względu na to, jaki rodzaj wybierzesz, oba sposoby montażu zapewniają bezpieczne i stabilne miejsce do parkowania rowerów.
  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Stojak rowerowy Ratio 4 zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby można było przypinać do niego rowery z dwóch stron. Dzięki temu pomieści dwa razy tyle pojazdów! To rozwiązanie doskonale sprawdzi się tam, gdzie nie masz miejsca na montaż długiego stojaka rowerowego, ale za to dwa rowery na przeciw siebie zmieszczą się bez problemu.

Stojak rowerowy składający się z trzech modułów: A, C i A. Każdy z elementów można również nabyć osobno i zestawiać ze sobą wedle uznania.

Szukasz jedynie prostego stojaka w typie odwróconego U? Dokładnie taki jest model Ratio D!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 148
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 96
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Wymiary profilu (mm) 40×80
Wersja 4
Waga opakowania (kg) 51 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska