Stojak rowerowy Spinacz Chrom

373 

Materiał: stal nierdzewna

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/002/SNP Kategoria: EAN: 5907717531887

Stojak rowerowy Spinacz Chrom

W obecnych czasach rower jest często wybieranym środkiem transportu. W końcu jest to ekologiczny i prozdrowotny wybór! Z tego powodu należy zadbać o to, by przed szkołą, galerią lub miejscem pracy zamontować odpowiednie stojaki. Jeżeli zależy Ci również na oryginalnym designie, stojak rowerowy Spinacz Chrom to doskonały wybór! Ten model, wykonany ze stali nierdzewnej, mierzy 32 cm szerokości, 106,5 cm wysokości oraz 3,2 cm głębokości.

  • Solidny i trwały montaż. Stojak rowerowy Spinacz Chrom to model do wbetonowania w ziemię. Posiada dodatkowych 30 cm do wbetonowania, dzięki czemu montaż stojaka jest głęboki i solidny. Ten typ montażu gwarantuje, że stojak jest praktycznie nie do ruszenia! Wbetonowany w podłoże, jest odporny na akty wandalizmu, a także zapewnia bezpiecznie oparcie dla rowerów.
  • Ciekawe wzornictwo. Ten model stojaka rowerowego został zaprojektowany w zabawnej formie spinacza biurowego. Dlatego też idealnie nadaje się do montażu przed biurowcem, szkołą, uczelnią lub urzędem! Jego dowcipny kształt z pewnością doda ciekawego charakteru i dekoracyjnej nuty każdemu miejscu, w którym go zamontujesz. Na pewno przykuje wzrok wielu osób!
  • Uniwersalna forma. Do tak zaprojektowanego stojaka rowerowego możesz przypinać rowery o różnej budowie i szerokości opon. Dzięki jego konstrukcji, wyposażonej w dodatkową rurkę, przypniesz do niego zarówno rowery dla dorosłych, jak i dziecięce. Stojak Spinacz Chrom nadaje się również do tego, by przypinać do niego rowery zarówno za koło, jak i za ramę.
  • Stal z polskich hut. Stojak rowerowy Spinacz Chrom wykonujemy z profesjonalnej stali nierdzewnej, pochodzącej z polskich hut o sprawdzonej renomie. Ten materiał posiada właściwości antykorozyjne, dzięki czemu stal nie rdzewieje. Ponadto, jest odporny na uderzenia i urazy mechaniczne. Stojak na rowery, wykonany z tego typu stali, z pewnością posłuży Ci przez wiele sezonów.

Oferowany stojak rowerowy jest dostępny również w wersji z ocynkowanych rurek stalowych, malowanych proszkowo na kolor czarny.

Potrzebujesz stojaka o kilku stanowiskach do parkowania? Zobacz stojak na rowery Tala Chrom!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 32
Wysokość (cm) 106.5
Głębokość (cm) 3.2
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie szlif
Średnica rury (mm) 32
Waga opakowania (kg) 8 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska