Świecznik metalowy Choinka

42 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 5 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SWI008/11 Kategoria:

Podstawka pod świeczkę “CHOINKA”

Szerokość: 7 cm

Wysokość: 11 cm

Wymiary podstawy: 6cm x 5cm

Materiał: Stal S355 / 1 mm

Metalowa, wysokiej jakości podstawka pod świece. Podstawka jest precyzyjnie wyciętym kawałkiem stali konstrukcyjnej DC 01, o grubości 1mm.

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758.

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

Wzór został wycięty techniką laserową, a całość lakierowana jest dwustronnie wysokiej jakości farbami o drobnej strukturze. Zapewnia to ochronę przed zarysowaniami oraz gwarantuje brak śladów odcisków palców.

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Szerokość (cm) 7
Wysokość (cm) 11
Materiał stal
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 1
Rodzaj ozdoba świąteczna, stojący
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Wymiary podstawki na świeczkę (cm) 6×5