Wieszak do kuchni Łyżeczka

34 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 22 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: WIE048/12 Kategoria:

Wieszak do kuchni Łyżeczka

Szukając odpowiedniego wyposażenia domowej kuchni często natrafiamy na produkty o podobnym designie. Jednak Ty szukasz czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego? W takim razie nasz dekoracyjny wieszak do kuchni Łyżeczka to produkt idealny dla Ciebie. Wyróżnia go ciekawa dekoracja w formie kuchennego sztućca. Wyposażenie do kuchni nie musi być nudne!

  • Solidny i trwały. Wieszak Łyżeczka cechuje niewielki rozmiar: mierzy 3 cm szerokości oraz 12 cm wysokości. Mimo to, jego udźwig wynosi aż 30 kilogramów! Dlatego też bez obawy możesz na nim zawiesić potrzebne przedmioty. W razie potrzeby utrzyma nawet torbę z zakupami! Wieszak wycinamy ze stali konstrukcyjnej, dlatego możesz być pewny jakości produktu.
  • Wieszak na kuchenny fartuch. Nie masz gdzie powiesić swojego ulubionego fartucha? A może potrzebujesz dodatkowego haczyka na rękawice kuchenne lub ściereczkę? Dekoracyjny, pojedynczy wieszak zapewni Ci odpowiednie miejsce! Ze względu na jego niewielki rozmiar, bez problemu zamontujesz go w dowolnym miejscu w swojej kuchni.
  • Ozdoba do kuchni. Ten model wieszaka ściennego łączy w sobie dwie bardzo ważne funkcje. Po pierwsze, zapewni Ci wygodne miejsce do przechowywania różnych kuchennych akcesoriów. Po drugie, piękny wieszak do kuchni będzie stanowić wyjątkową dekorację tego pomieszczenia. Wieszak Łyżeczka to wspaniały, wielofunkcyjny model, idealny do Twojej kuchni!
  • Dopasowany do aranżacji. Ozdobny wieszak kuchenny w kształcie łyżeczki jest dostępny w pięciu kolorach. Możesz zdecydować się na czarny, biały, złoty, srebrny lub miedziany kolor powłoki. Dzięki temu idealnie dopasujesz wykończenie wieszaka do wystroju Twojej kuchni. Całość malujemy farbą proszkową, która wykazuje odporność na zarysowania i blaknięcie pod wpływem słońca.

Uroczy wieszak do kuchni Łyżeczka zawiesisz na ścianie za pomocą kołków rozporowych, a miejsce montażu zamaskujesz specjalnymi zaślepkami. Dołączymy je do zamówienia w dopasowanym do wieszaka kolorze.

Ten model wieszaka wpadł Ci w oko? Musisz zobaczyć wieszak do kuchni Widelec, który posiada dekor o podobnym charakterze!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 3
Wysokość (cm) 12
Głębokość (cm) 1.3
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Ilość haczyków 1
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska