Wieszak kuchenny Towels 2 40 cm

74 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 8 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: WIE076/40 Kategoria: Tag:

Wieszak kuchenny Towels 2 40 cm

Wybierając wyposażenie wnętrza zależy nam na tym, aby było nie tylko dekoracyjne i odpowiednie do aranżacji wnętrza, ale także solidnie wykonane przy użyciu jakościowych materiałów. Dokładnie takie są nasze wieszaki! Cechuje je ciekawy design, a także wysoka jakość wykonania. Jeżeli szukasz produktów przeznaczonych do kuchni, ten model wieszaka będzie idealny. Minimalistyczny wieszak kuchenny Towels 2 mierzy 40 cm szerokości oraz 16 cm wysokości. Posiada 4 haczyki, każdy o udźwigu 30 kg.

  • Praktyczna organizacja w kuchni. Przestrzenią, gdzie doskonale sprawdzi się wieszak ścienny Towels, jest kuchnia lub aneks kuchenny. W tym pomieszczeniu korzystamy z wielu tekstyliów kuchennych, takich jak ściereczki, ręczniki, fartuchy lub rękawice. Dlatego też warto wygospodarować na nie jedno miejsce, aby zawsze wiedzieć gdzie możesz je znaleźć.
  • Solidny rodzaj montażu. Wieszak do kuchni Towels zawiesisz na ścianie przy pomocy kołków rozporowych. Ten rodzaj montażu doskonale sprawdza się na powierzchniach o różnym wykończeniu. Bez względu na to, czy na ścianach w Twojej kuchni znajdują się płytki, panele czy farba, wieszak zamontowany na kołkach będzie trzymał się pewnie i solidnie!
  • Wieszak dopasowany do aranżacji. Kolejną zaletą naszego wieszaka metalowego jest to, iż możesz zdecydować o jego barwie! Do wyboru masz pięć różnych kolorów: czarny, biały, złoty, srebrny oraz miedziany. Dzięki temu idealnie dostosujesz wygląd wieszaka do wnętrza, w jakim się znajdzie. Malujemy go farbą proszkową, która zapewnia intensywny i trwały kolor oraz jest odporna na zarysowania.
  • Tematyczna dekoracja. Podczas urządzania kuchni w pierwszej kolejności myślimy o jej funkcjonalnym wyposażeniu, a dopiero na koniec o ozdobach do niej. Jednak nie należy zaniedbywać tego elementu! To ozdoby w znacznym stopniu decydują o ostatecznym wystroju kuchni. Wybór wieszaka, który posiada tematyczny napis, to prosty sposób na to, by wnieść do kuchni interesujący element.

Metalowy wieszak kuchenny Towels wycinamy z blachy stalowej o grubości 2 mm. Wykorzystywana w naszym zakładzie stal pozyskujemy z najlepszych, polskich hut o sprawdzonej renomie.

Poszukujesz wieszaka z napisem o takiej treści? Może ten ozdobny wieszak będzie dla Ciebie idealny!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 40
Wysokość (cm) 16
Głębokość (cm) 3
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Ilość haczyków 4
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska