Wieszak na biżuterię Jeleń

121 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 14 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: ORG005/43 Kategoria:

Wieszak na biżuterię Jeleń

Szukasz miejsca dla swoich łańcuszków, bransoletek czy kolczyków? Posiadasz kolekcję pięknej biżuterii i chciałabyś ją wyeksponować, a nie chować w pudełkach i szufladach? Najlepiej, aby Twoje skarby znalazły się na specjalnym wieszaku, pomoże ci z łatwością wygospodarować miejsce na twoje zbiory! Ponadto wieszak na biżuterię Jeleń pozwala zaprowadzić ład i porządek wśród błyskotek. Jego całkowita długość to 40 centymetrów, a wysokość – 43 centymetry. Posiada 16 haczyków, każdy o głębokości 1 centymetra.

  • Praktyczna ozdoba. Wieszak na biżuterię, ozdobiony pięknym motywem zwierzęcym, z pewnością stanie się wspaniałą dekoracją Twojego pomieszczenia Wieszak sam w sobie stanowi wyjątkowy i ciekawy przedmiot użytkowy. Z piękną biżuterią, która na nim zawiśnie, stworzą niebywale estetyczny i bardzo dekoracyjny element wyposażenia wnętrza.
  • Uniwersalne zastosowanie. Piękny wieszak z dekoracyjnym motywem jelenia doskonale nadaje się do przechowywanie wielu innych drobiazgów! Na haczykach możesz zawiesić zegarki, klucze, okulary przeciwsłoneczne, a także drobne elementy odzieży. Z pewnością dodatkowe miejsce na przechowywanie rozmaitych akcesoriów pomoże Ci zachować porządek w sypialni, łazience lub garderobie.
  • Doskonałe wykonanie. Wieszak na biżuterię Jeleń precyzyjnie wycięliśmy techniką laserową ze stali konstrukcyjnej o grubości 2 milimetrów. Wykorzystywaną w zakładzie stal pozyskujemy z najlepszych hut o sprawdzonej renomie. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiału możesz być pewien, iż wybrany przez ciebie produkt będzie solidny i trwały.
  • Kolor dopasowany do wnętrza. Całość lakierujemy dwustronnie wysokiej jakości farbami proszkowymi o drobnej strukturze. Zapewnia to ochronę przed zarysowaniami, a także gwarantuje brak śladów odcisków palców. Wieszak na biżuterię Jeleń możesz zamówić w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym oraz miedzianym. Dzięki temu idealnie dobierzesz jego kolor do aranżacji Twojego pokoju!

Montaż wieszaka jest niebywale prosty. Zawiesisz go na kołki montażowe oraz zaślepki, które dołączymy do wieszaka w odpowiednio dobranym kolorze.

Wolisz bardziej dekoracyjne wzory? W takim razie sprawdź wieszak na biżuterię Serce, który z pewnością wpadnie Ci w oko!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 40
Wysokość (cm) 43
Głębokość (cm) 1
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Ilość haczyków 16
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska