Wieszak na medale Własny tekst duży 80 cm

402 

Szerokość (cm): 80
czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 80 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: MED000/80 Kategoria:
  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 19 cm
  • Materiał: Stal S355 / 2,0 mm

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

 

Wieszak jest precyzyjnie wyciętym kawałkiem stali konstrukcyjnej DC 01, o grubości 2mm. Można na nim umieścić własny tekst (do 20 znaków w jednym wierszu, drugi wiersz za dopłatą). Wieszak jest precyzyjnie wyciętym kawałkiem stali konstrukcyjnej DC 01, o grubości 2mm.

Napis został wycięty techniką laserową, a całość lakierowana jest dwustronnie wysokiej jakości farbami o drobnej strukturze. Zapewnia to ochronę przed zarysowaniami oraz gwarantuje brak śladów odcisków palców.

UWAGA!

W zależności od projektu, cena może ulec zmianie. Zbyt duża ilość znaków może spowodować zwiększenie ceny. W takiej sytuacji sprzedający skontaktuje się z kupującym.

Do zestawu dołączone są kołki rozporowe oraz zaślepki w kolorze wieszaka.

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Prosimy, aby w uwagach do sprzedającego napisać jaki tekst ma być umieszczony na wieszaku (zanim zostanie zakończony zakup). Jeśli uwaga nie została zrobiona w trakcie zakupów to proszę o kontakt na e-maila: grafik@metalowedekoracje.pl

UWAGA

Po zakupieniu wieszaka indywidualnego na e-mail podany w Państwa danych Allegro zostanie wysłana wiadomość z projektem do wyboru (proszę sprawdzać również spam). Czas realizacji naliczany jest od momentu zaakceptowania przez Państwa projektu (odesłania odpowiedzi z wyborem).

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

tel.: 783 931 721

e-mail: grafik@metalowedekoracje.pl

Szerokość (cm) 80
Wysokość (cm) 19
Głębokość (cm) 2.5
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Temat uniwersalne
Ilość haczyków 18
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Waga opakowania (kg) 2 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska