Duży zegar ścienny Simple 90 cm

655 

Rata lub płatność za 30 dni

Minimalistyczny, duży zegar ścienny Simple w formie kwadratu o długości boku 90 cm. Wykonany z metalu, idealny do industrialnych wnętrz.

Średnica / szerokość (cm): 90
czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany
Linea Black
Linea Silver
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 62 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: ZEM045/90 Kategoria: Tag:

Metalowy zegar ścienny w stylu retro, loft jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Malowany wysokiej jakości farbami drobnostrukturalnymi w kolorze czarnym półmatowym.

Do zegara dołączane są dodatkowe dystanse do przykręcenia do ściany.

Kolor wskazówek: czarny/srebrny. Prosimy o podanie nazwy wybranych wskazówek, w przypadku braku wiadomości wyślemy wskazówki losowo.

  • Mechanizm: kwarcowy płynący
  • Średnica zegara: 90 cm
  • Kolor wskazówek: srebrny/czarny
  • Materiał: stal konstrukcyjna 3 mm

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758.

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Wysokość (cm) 90
Średnica / szerokość (cm) 90
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 3
Kształt kwadratowy
Mechanizm kwarcowy płynący
System liczbowy brak
Kolor wskazówek czarny, srebrny
Zasilanie bateria AA
Waga opakowania (kg) 2,7 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska