Poroża

Ilość aktywnych filtrów:

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Poroża

Aranżując swój dom często brakuje nam pomysłów na to, jak nadać mu unikatowego i niepowtarzalnego charakteru. Nie chcemy bowiem, aby nasze wnętrza wyglądały jak z każdego katalogu, leczy zależy nam, by ciekawiły oraz intrygowały swoim niebanalnym wystrojem. Zdecydowanie takiej nuty do twojej przestrzeni dodadzą nowoczesne poroża! Wykonane ze stali Corten, staną się główną dekoracją każdego pokoju, przykuwającą spojrzenie już od progu. Zawisną niby nowoczesna, abstrakcyjna rzeźba. Ponadto, stanowią świetną alternatywę dla prawdziwych rogów, które stanowią nieco przaśny i niedzisiejszy element dekoracyjny.

Złap design za rogi!

Nowoczesne rogi dekoracyjne to niebywale designerski dodatek. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w oszczędnym stylu industrialnym. Będą pięknie prezentować się na tle betonowej ściany lub czerwonych cegieł, które podkreślą i uwypuklą naturalną, rdzawą barwę stali kortenowej. Poroża równie dobrze odnajdą się w nieco mniej surowym lofcie. Ciekawie zaprezentują się zarówno w salonie, jak i zawieszone nad łóżkiem w sypialni. Doskonale dopełnią także monochromatyczną aranżację pokoju. Jeżeli w pomieszczeniu operujesz czernią, szarością i bielą, umieszczenie tam rdzawego poroża fantastycznie przełamie jednostajność barw. Takie poroża będą również pasowały do wnętrz w stylu rustykalnym. Wniosą do nich powiew świeżości i nowoczesnego wzornictwa, swoją formą nawiązują do klasycznych rogów, wieszanych w wiejskich domach. To wspaniały przykład romansu klasyki z nowoczesnością!

Róg obfitości

Nasze dekoracyjne poroża możesz umieścić również na zewnątrz! Wykonujemy je ze stali Corten, która jest materiałem niebywale odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Tak więc nie zaszkodzi im ekspozycja na słońce, deszcz lub mróz. Rogi na ścianę, bez względu na warunki pogodowe, świetnie podkreślą nowoczesny wystrój tarasu lub balkonu. Sprawdzą się także na wiejskich podwórkach oraz w bardziej luksusowych domkach letniskowych lub wypoczynkowych.
W ofercie posiadamy poroża nawiązujące swoim kształtem do kozicy, jelenia, zająca i koziorożca. Każdy wzór wykonujemy w innym rozmiarze, tak więc możesz wybrać model, idealnie wpisujący się w twoje potrzeby oraz możliwości. Bez względu na to gdzie postanowisz umieścić tę ciekawą dekorację ścienną, możesz być pewien, że stanie się centralnym punktem twojej przestrzeni!