Reflektory i spoty

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Reflektory i spoty

Jako podstawowe oświetlenie domu zazwyczaj traktujemy lampy sufitowe lub wiszące. Wiadomo jednak, iż jeden punkt świetlny to często za mało. Nie chcemy, aby elementy dekoracyjne, znajdujące się na ścianach, ginęły w półcieniu. Reflektory i spoty to rozwiązanie tego problemu. Pozwalają pięknie doświetlić wybrany punkt pomieszczenia. Dają także szereg możliwości aranżacyjnych. Ich światło odbija się od ścian, tak więc dają precyzyjny, ale łagodny i nie za ostry efekt. Są profesjonalnym rozwiązaniem dla każdego domu!

Wszystko jasne

Reflektory to najlepszy pomysł, jeżeli chcesz podkreślić i wyodrębnić określony punkt swojego domu. Możesz za ich pomocą podkreślić figurę, rzeźbę lub nawet półkę z książkami. Jeżeli w twoim domu stoi piękny antyk lub modernistyczny mebel, z łatwością wyodrębnisz go z przestrzeni domowej za pomocą spotu. Świetnie sprawdzi się w salonie, gdzie na ścianach wiszą obrazy. Nie tylko dzieła sztuki zyskają piękną oprawę świetlną, ale także uzyskasz profesjonalny i elegancki efekt. Reflektory sprawdzą się także w korytarzu, gdzie często wieszamy zdjęcia. Jeśli dużo podróżujesz i twoje ściany zdobią fotografie z wycieczek, podkreślenie ich spotami da efekt prawdziwej galerii!

Lampa w formie reflektora sprawdzi się także w łazience. Przecież wykonujemy tam wiele precyzyjnych czynności – golenie się, farbowanie włosów lub robienie makijażu. W łazience świetnie sprawdzą się szczególnie ruchome reflektory. W przypadku tego pomieszczenia możliwość zmiany kierunku strumienia światła jest bardzo praktyczna, gdyż wszystkie wymienione czynności wymagają oświetlenia pod różnym kątem.

Celuj w…

Ruchome reflektory to bardzo praktyczne rozwiązanie. Możliwość swobodnego ukierunkowania strumienia światła sprawia, że precyzyjnie oświetlisz dokładnie ten punkt pomieszczenia, który w danej chwili potrzebujesz. Świetnie sprawdzą się w domowej garderobie – ich światło dosięgnie głębi twoich szaf i półek. Dodatkowo, jesteś w stanie dokładnie i wyraźnie przejrzeć się w lustrze. Ruchome spoty przydadzą się także w kuchni – w razie potrzeby możesz oświetlić wybrany blat roboczy. Wystarczy odpowiednio ustawić reflektor, tak więc jeden punkt świetlny może zastąpić szereg nieruchomych lampek.

Twoje dziecko ma zacięcie teatralne lub aktorskie? Zawieś w jego pokoju czarny reflektor, by mogło poczuć się jak profesjonalista!