Sanki

Ilość aktywnych filtrów:

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Sanki

Śnieżna zima to wspaniały czas, kiedy dzieci w rozmaity sposób mogą aktywnie spędzać czas na świeżym, chłodnym powietrzu. Starsze mogą uprawiać sporty zimowe: jeździć na łyżwach lub nartach, zaś młodsze lepić bałwana. Bez względu na wiek, większość dzieci uwielbia bitwy na śnieżki, kuligi saneczkowe oraz zjeżdżanie z górki. Do tego niezbędne są mocne i solidne sanki. Zapewniają godziny świetnej zabawy zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci – a także dla rodziców!
Co więcej, sanki jednoosobowe to świetna opcja także na co dzień, a nie tylko na dni wolne lub weekendy. Mogą stanowić wspaniały środek codziennego transportu. Podczas śnieżnych miesięcy warto odstawić wózek dziecięcy, którego kółka z trudem poruszają się po trzaskającym śniegu i zamienić go na sanki ze sznurkiem luz z pchaczem. Z łatwością poradzą sobie z nieodśnieżonymi lub oblodzonymi chodnikami. Jazda na sankach dostarczy to dodatkowej frajdy maluchom, a rodzicom znacznie ułatwi zimowe spacery z dzieckiem.

Metalowe sanki dla dzieci

Tradycyjne sanki najczęściej wykonane są z drewna. Z pewnością są one estetyczne, jednakże posiadają swoje wady. Przede wszystkim, drewniane sanki są dosyć ciężkie, tak więc młodsze dziecko może mieć trudności z wciągnięciem ich z powrotem na górę. Co więcej, drewniane płozy zużywają się szybciej niż te wykonane z innych materiałów. Dużo lżejsze oraz tańsze niż sanki drewniane są te wykonane z tworzyw. Dostępne są w przystępnych cenach oraz w wielu kolorach, ale tak naprawdę na tym kończą się ich zalety. Przy intensywnej i częstej zabawie posłużą jeden sezon. Z tego samego powodu ślizgacze za kilkanaście złotych, które połamią się po kilku wizytach na stoku, nie są dobrym wyborem. Znacznie lepiej zainwestować w solidne metalowe sanki, które posłużą latami. Są lekkie, tak więc dziecko nie powinno mieć problemu w samodzielnym ciągnięciu sprzętu. Co więcej, metalowym sankom, zabezpieczonym przed wilgocią, nie zaszkodzi śnieg oraz chłód. Dzięki zastosowanym powłokom nie pokrywają się rdzą.

Prezent pod choinkę

Sanki to doskonałe źródło zimowych atrakcji oraz świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Dlatego też to udany pomysł na prezent na święta lub na urodziny! Z pewnością takim podarunkiem uradujesz dziecko oraz zapewnisz mu wspaniałą zabawę przez cały sezon zimowy: podczas przerwy świątecznej, semestralnej czy ferii zimowych. Maluchowi warto podarować wygodny model z oparciem. Zapewni mu bezpieczeństwo podczas zjeżdżania z górki oraz większy komfort w trakcie codziennych podróży saneczkami. Jeżeli dziecko jest nieco starsze, świetnie sprawdzą się płaskie sanki bez oparcia, które lekko mkną po białym puchu. Metalowe płozy zapewniają dobry poślizg po śniegu lub lodzie. Są to modele nie tylko szybkie, ale także stabilne i bezpieczne. To kolejny argument, dla którego nadają się na prezent – masz pewność, że sprezentujesz porządny przedmiot, który z pewnością długo posłuży nie tylko obdarowanemu dziecku, ale także następnym pokoleniom.