Serwetniki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Serwetniki

Na hasło “dekoracja stołu” od razu przychodzą nam na myśl flakony z kwiatami, świeczniki lub piękne obrusy. Na pewno niewielu z nas jako pierwsze skojarzenie podałoby serwetniki. Zupełnie niesłusznie! Ten niewielki przedmiot jest bardzo praktyczny, a także może stanowić ciekawą ozdobę, jednocześnie wprowadzając ład i porządek na nasz stół. Serwetnik stojący zajmuje niewiele miejsca na stole i z łatwością możemy go komuś podać. Kolejny plus: pasuje do niego każdy rozmiar serwetek.

Zawsze pod ręką

Serwetnik odnajdzie się świetnie w przestrzeni domowej. Idealnie pasuje do jadalni lub salonu, gdzie doda elegancji dla twojego stołu. Z pewnością przyda się podczas wszelkich uroczystych obiadów i kolacji. Jeśli organizujesz przyjęcie dla przyjaciół, na pewno często będą po niego sięgać. Taki stojak przyda się nie tylko w jadalni, ale także w kuchni. Przecież i tam zawsze warto mieć pod ręką serwetkę z tkaniny lub z papieru. Serwetnik z chusteczkami to dużo bardziej estetyczne i wygodniejsze rozwiązanie niż rolka ręcznika papierowego, która z łatwością się przewraca.

Metalowe serwetniki do restauracji

Serwetnik to niezbędny element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego: restauracji, kawiarni, barów, hoteli i firm cateringowych. W restauracji powinien znajdować się na każdym stoliku, by goście zawsze mieli serwetki na wyciągnięcie ręki. W elegancko urządzonych lokalach najlepiej sprawdzi się ozdobny, ażurowy model. Bardzo ciekawy wzór, imitujący górskie szczyty, doskonale podkreśli wystrój restauracji lub hoteli w stylu podhalańskim. Jeśli prowadzisz bar lub pub, miejsce serwetnika jest na ladzie. Do lokali urządzonych w luźnym, nowoczesnym stylu polecamy metalowe, geometryczne serwetniki.

Spójna dekoracja stołu

Stojak na serwetki to bezsprzecznie element wystroju wnętrz. W połączeniu ze świecznikiem z tego samego materiału i w tym samym kolorze, stworzą harmonijną dekorację stołu. Zawsze możesz pójść o krok dalej i serwetnik dobrać do podstawy do stołu! W ten sposób stół będzie nie zbiorem osobnych elementów, ale stanowić będzie jednolitą i komplementarną kompozycję. Z pewnością uda ci się znaleźć serwetnik idealny, który pięknie wkomponuje się w aranżację twojego mieszkania.