Siedziska do przedpokoju

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Siedziska do przedpokoju

Przedpokój ma to do siebie, iż łatwo ogarnia go nieporządek. Kurtki, płaszcze, smycze, buty… A po środku my, próbujący w podskokach naciągnąć obuwie. Warto, aby koło drzwi wejściowych znalazły się siedziska do przedpokoju. Po pierwsze, znajdziemy miejsce, aby komfortowo założyć buty. Jeżeli masz dzieci, ubieranie ich stanie się o niebo łatwiejsze – zarówno dla nich, jak i dla Ciebie. Kolejną zaletą takiego siedziska jest fakt, iż automatycznie gospodarujesz sobie przestrzeń na buty – koniec z parami rozrzuconymi po całym korytarzu! Jest to praktyczny i wygodny mebel, który z pewnością docenisz, gdy tylko znajdzie się w twoim przedpokoju.

Komfortowe ławki do przedpokoju

Siedzisko na wysokich nogach w formie ławki do przedpokoju posiada wiele przewag nad klasyczną pufą. Przede wszystkim bez problemu odkurzysz pod nim bez konieczności przestawiania mebla. Po drugie – z łatwością wyczyścisz także samo siedzisko! Z racji, iż tapicerowana jest jedynie górna część mebla, bez problemów utrzymasz ją w czystości. Dodatkowo nie istnieje ryzyko, iż ktoś przypadkowym kopniakiem wybrudzi tapicerowany bok – siedzisko nie pobrudzi się tak łatwo jak meble obite materiałem w całości. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że na pewno znajdziesz tapicerkę doskonale pasującą do stylu twojego mieszkania. Do wnętrz loftowych polecamy szarości i stalowe błękity. Wnętrza prowansalskie pięknie podkreślą pastele. Butelkowa zieleń oraz burgund wspaniale odnajdą się w klasycznie urządzonych przedpokojach.

Aż chce się siedzieć i czekać

Takie siedzisko świetnie sprawdzi się także nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale także w budynkach publicznych – niekoniecznie w przedpokoju! Może stanowić wygodniejszą alternatywę dla twardych i trzaskających plastikowych krzeseł, zazwyczaj znajdujących się w poczekalniach urzędów lub gabinetów lekarskich. Bogata gama kolorystyczna tapicerek sprawia, że nasze ławki z obiciem doskonale odnajdą się w każdym salonie urody: fryzjerskim lub kosmetycznym. Bez różnicy na to, w jakich barwach został on urządzony, z pewnością pięknie wkomponują się w zaprojektowaną przestrzeń. Zapewnią klientom komfortowe oczekiwanie na usługę. Również kawiarnie będą chwalić sobie takie siedziska tapicerowane – są łatwe w przenoszeniu i przesuwaniu, tak więc bez żadnego problemu zmienisz ustawienie stolików i siedzisk, gdy zajdzie taka potrzeba. Klienci nie będą chcieli wstawać od stołu!