Siedziska do przedpokoju

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Siedziska do przedpokoju

Przedpokój ma to do siebie, iż łatwo ogarnia go nieporządek. Kurtki, płaszcze, torebki, smycze, buty… A po środku my, próbujący w podskokach naciągnąć obuwie. Warto, aby koło drzwi wejściowych znalazły się ergonomiczne siedziska do przedpokoju – w końcu to pomieszczenie jest wizytówką domu! Po pierwsze, znajdziemy miejsce, aby wygodnie usiąść, rozprostować nogi i komfortowo założyć buty, czasem przy pomocy łyżki. Jeżeli masz dzieci, ubieranie ich stanie się o niebo łatwiejsze – zarówno dla nich, jak i dla Ciebie. Postawienie takiego mebla w strefie wejściowej ułatwi także powrót z zakupów. Nie chcemy przecież wchodzić w butach w głąb mieszkania, szczególnie zimą lub deszczową jesienią. Stawianie zakupów bezpośrednio na podłodze, szczególnie spożywczych, także nie jest dobrym pomysłem. Mając w przedpokoju ławę, możesz postawić na niej torby z zakupami i w spokoju zdjąć odzież wierzchnią. Jest to stabilny, praktyczny i wygodny mebel, który z pewnością docenisz, gdy tylko znajdzie się w twoim przedpokoju.

Komfortowe ławki do przedpokoju

Siedzisko na wysokich nogach w formie ławki do przedpokoju posiada wiele przewag nad klasyczną pufą. Przede wszystkim bez problemu odkurzysz pod nim bez konieczności przestawiania mebla – nawet jeśli naniesiesz sporo piasku. Po drugie – z łatwością wyczyścisz także samo siedzisko! Z racji, iż tapicerowana jest jedynie górna część mebla, bez problemów utrzymasz ją w czystości. Dodatkowo nie istnieje ryzyko, iż ktoś przypadkowym kopniakiem wybrudzi tapicerowany bok – siedzisko nie pobrudzi się tak łatwo jak meble obite materiałem w całości. Kolejną zaletą takiego siedziska jest fakt, iż automatycznie gospodarujesz sobie przestrzeń na buty – koniec z parami rozrzuconymi po całym korytarzu! Bogata gama kolorystyczna sprawia, że na pewno znajdziesz tapicerkę doskonale pasującą do stylu twojego mieszkania. Do wnętrz loftowych polecamy szarości i stalowe błękity. Wnętrza prowansalskie pięknie podkreślą pastele. Butelkowa zieleń oraz burgund wspaniale odnajdą się w klasycznie urządzonych przedpokojach. Siedzisko świetnie odnajdzie się także w garderobie lub w sypialni.

Aż chce się siedzieć i czekać

Siedzisko z pikowaną poduszką dekoracyjną świetnie sprawdzi się nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale także w budynkach publicznych – niekoniecznie w holu lub w przedpokoju! Może stanowić wygodniejszą alternatywę dla twardych i trzaskających plastikowych krzeseł, zazwyczaj znajdujących się w poczekalniach urzędów lub gabinetów lekarskich. Osoby w kolejce będą mogły komfortowo spocząć na ławie, zamiast czekać na stojąco.
Bogata gama kolorystyczna tapicerek sprawia, że nasze ławki z obiciem doskonale odnajdą się w każdym salonie urody: fryzjerskim lub kosmetycznym. Bez różnicy na to, w jakich barwach został on urządzony, z pewnością pięknie wkomponują się w zaprojektowaną przestrzeń. Zapewnią klientom pełne wygody oczekiwanie na usługę. Również kawiarnie będą chwalić sobie takie siedziska tapicerowane – są łatwe w przenoszeniu i przestawianiu, tak więc bez żadnego problemu zmienisz ustawienie stolików i siedzisk, gdy zajdzie taka potrzeba. Świetnie odnajdą się także we wnęce koło okna lub witryny. Klienci nie będą chcieli wstawać od stołu!