Skrzynki na listy

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Skrzynki na listy

Mimo że coraz rzadziej wysyłamy listy, skrzynka na listy wciąż pozostaje ważnym przedmiotem. Dlaczego? Ponieważ coraz częściej wybieramy zakupy online. Jeżeli zakupiony przedmiot jest niewielki, często przychodzi do nas w kopercie i ląduje w skrytce. Dlatego też, poszukując skrzynki na listy, zwróć uwagę, aby była ona pojemna, bezpieczna i trwała. W końcu otwieramy ją nawet kilkaset razy rocznie! Odpowiednio dobrana skrytka pełni jednak nie tylko funkcję praktyczną. Może stanowić ozdobę twojego domu lub ogrodu. Dlatego też warto porządnie zastanowić się nad wyborem skrzynki pocztowej, gdyż pełni ona rolę nie tylko miejsca na korespondencję, lecz także wizytówki domu.

List polecający

Nowoczesna skrzynka na listy, wykonana z Cortenu, to strzał w dziesiątkę! Łączy w sobie użyteczność oraz nowoczesny design. Materiał, z którego została zrobiona, jest nierdzewny oraz niebywale odporny na działanie różnych czynników pogodowych. Dlatego też twoja korespondencja, która się w niej znajdzie, zawsze będzie zabezpieczona – nawet w przypadku prawdziwego urwania chmury! Zamocujesz ją bezpośrednio do podłoża, dzięki czemu będzie solidnym i wytrzymałym rozwiązaniem. Dodatkowo, na naszej skrytce pocztowej możesz umieścić numer swojego domu. Jest to duża wygoda dla listonoszy, a dla Ciebie gwarancja, że listy trafią pod właściwy adres. Oferujemy możliwość wykonania numeru domu z Cortenu lub z lekko błyszczącej stali nierdzewnej. Bez względu na to, jaki materiał wybierzesz – możesz dobrać numer domu z tego samego stopu! Dzięki temu front twojej posesji będzie prezentował się pięknie i harmonijnie.

Lista obowiązków

Pamiętaj, że posiadanie skrzynki na listy to przede wszystkim obowiązek. Zgodnie z ustawą z 2012 roku właściciel nieruchomości ma obowiązek zamontowania jej. Inaczej czeka go grzywna! Taka skrzynka musi spełniać konkretne wymogi, określone prawnie. Powinna dobrze zabezpieczać korespondencję zarówno przed warunkami atmosferycznymi, jak i przed osobami trzecimi. Elementy konstrukcyjne nie mogą mieć ostrych krawędzi, a otwór wrzutowy powinien być na tyle szeroki, aby wrzucić przez niego przesyłkę o grubości 60 milimetrów. Skrzynka pocztowa powinna znajdować się przed drzwiami wejściowymi lub na ogrodzeniu, na wysokości umożliwiającej swobodne wrzucenie listu. Za jej niewłaściwe zamontowanie również można dostać mandat!