Stojaki na papier toaletowy

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Stojaki na papier toaletowy

Urządzając swoją wymarzoną łazienkę wielu z nas przechodzi dreszcz na myśl o wierceniu w nowych płytkach. Szukamy różnych sposobów, aby ominąć tę konieczność. Tutaj z pomocą przyjdą stojaki na papier toaletowy. Postawione na podłodze, będą funkcjonalnym przedmiotem, nieingerującym w tkankę pomieszczenia. Nie tylko będą praktycznym elementem wyposażenia, lecz także uchronią twoje kafelki przed dziurami.
Czasami zdarza się też, iż umiejscowienie sedesu uniemożliwia zawieszenie uchwytu na papier na bocznej ścianie. Aby zawsze mieć go pod ręką, warto postawić na stojak! Model z dodatkowym uchwytem na zapas papieru doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale przede wszystkim w restauracjach lub hotelach. W miejscach cechujących się znacznym przepływem osób zużycie papieru jest duże, tak więc należy zadbać o to, aby jego stosowna ilość była zawsze dostępna dla klientów. Taki stojak sprawdzi się również w WC dla niepełnosprawnych. Postawiony zaraz obok muszli, nie wymaga wychylania się po papier. Z pewnością będzie dużym ułatwieniem.

Minimalizm w łazience

Czarny stojak na papier toaletowy doskonale wpasuje się we wnętrza urządzone w minimalistycznym, oszczędnym stylu. Podkreśli surowy, loftowy lub industrialny charakter łazienki. Świetnie sprawdzi się także w nowoczesnych, monochromatycznych aranżacjach. Odnajdzie się również w klasycznie urządzonych pomieszczeniach, gdzie dominują najpopularniejsze beże i brązy. 

Biały stojak wspaniale wpisze się w ubikację o charakterze skandynawskim, gdzie dominują jasne barwy oraz drewno. Dopełni także wystroju łazienki zaaranżowanej w delikatnym stylu prowansalskim. Biel podkreśli również elegancję toalety urządzonej w luksusowy paryski sposób.

Postaw na komplet

Nasz uchwyt na papier można fantastycznie zaaranżować wraz z innymi produktami ze sklepu. W dużych łazienkach warto zestawić go ze stojakiem na ręczniki. Możesz wybrać produkty w jednym kolorze, zwłaszcza gdy twoje wnętrze ma charakter minimalistyczny lub klasyczny. Jeśli urządzasz łazienkę w stylu boho lub eklektycznym, warto zestawić ze sobą różne kolory. Da to ciekawy i niebanalny efekt końcowy!
Jeżeli metraż twojej łazienki jest nieduży, najlepiej postawić na wieszak sufitowy, a pod nim umieścić stojak z papierem. W ten sposób rozsądnie zagospodarujesz ograniczoną przestrzeń. Możesz wybrać także którąś z nowoczesnych półek łazienkowych. Z pewnością pomoże ci zapanować nad wszystkimi niezbędnymi przedmiotami!