Stojaki na papier toaletowy

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Stojaki na papier toaletowy

Urządzając swoją wymarzoną łazienkę wielu z nas przechodzi dreszcz na myśl o wierceniu w nowych płytkach. Szukamy różnych sposobów, aby ominąć tę konieczność. Tutaj z pomocą przyjdą stojaki na papier toaletowy. Postawione na podłodze, będą funkcjonalnym przedmiotem, nieingerującym w tkankę pomieszczenia sanitarnego. Nie tylko będą praktycznym elementem wyposażenia, lecz także uchronią twoje kafelki przed dziurami.
Czasami zdarza się też, iż umiejscowienie sedesu uniemożliwia zawieszenie uchwytu na papier na bocznej ścianie. Aby zawsze mieć go pod ręką, warto postawić na stojak! Model z dodatkowym uchwytem na zapas papieru doskonale sprawdzi się również w restauracjach lub hotelach. W sanitariatach cechujących się znacznym przepływem osób zużycie papieru jest duże, tak więc należy zadbać o to, aby jego stosowna ilość była zawsze dostępna dla klientów. Taki stojak sprawdzi się również w WC dla niepełnosprawnych. Postawiony zaraz obok muszli klozetowej, nie wymaga wychylania się po papier. Z pewnością będzie dużym ułatwieniem w korzystaniu z łazienki.

Minimalizm w łazience

Stabilny stelaż na papier to nie tylko przydatne akcesorium do toalety, znacznie podnoszące komfort użytkowania, ale także ciekawy element dekoracyjny. Świetnie wpasuje się w zazwyczaj niewykorzystaną przestrzeń między prysznicem a sedesem. Czarny stojak na papier toaletowy doskonale wpasuje się we wnętrza urządzone w loftowym lub industrialnym stylu. Podkreśli surowy, minimalistyczny i oszczędnym charakter łazienki. Świetnie sprawdzi się także w nowoczesnych, monochromatycznych aranżacjach. Uchwyt wolnostojący odnajdzie się również w klasycznie urządzonych pomieszczeniach, gdzie dominują najpopularniejsze beże i brązy. Elegancki stojak  z drewnianą podstawą wspaniale wpisze się w ubikację o charakterze skandynawskim, gdzie dominują jasne barwy oraz drewno. Dopełni także wystrój łazienki zaaranżowanej w delikatnym stylu prowansalskim. Biel podkreśli również elegancję toalety urządzonej w luksusowy paryski sposób.

Postaw na komplet

Nasze podajniki na papier można fantastycznie zaaranżować wraz z innymi akcesoriami łazienkowymi o podobnej estetyce. W dużych łazienkach warto zestawić go ze stojakiem na ręczniki. Możesz wybrać produkty w jednym kolorze, zwłaszcza gdy twoje wnętrze ma charakter minimalistyczny lub klasyczny. Jeśli urządzasz łazienkę w stylu boho lub eklektycznym, warto zestawić ze sobą różne kolory. Da to ciekawy i niebanalny efekt końcowy! Pamiętaj jednak, aby nie umiejscawiać stojaka zbyt blisko wanny, gdyż możesz przypadkowo ochlapać papier.
Jeżeli metraż twojej łazienki jest nieduży, najlepiej postawić na wieszak sufitowy, a pod nim umieścić stojak z papierem. W ten sposób rozsądnie zagospodarujesz ograniczoną przestrzeń. Możesz wybrać także którąś z nowoczesnych półek łazienkowych. Zawieszona nad umywalką, z pewnością pomoże ci zapanować nad wszystkimi niezbędnymi przedmiotami, takimi jak mydło, pasta do zębów lub szczoteczka.