Stojaki transportowe

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Stojaki transportowe

Solidne i wytrzymałe stojaki transportowe to podstawa udanego przewozu, zwłaszcza elementów ciężkich lub podatnych na uszkodzenia. Szczególnym powodzeniem w branży transportowej oraz magazynowej cieszą się te wykonane ze stali. Jako producent doskonale rozumiemy wysokie wymagania, jakie klienci wiążą z tym produktem. W końcu porządny stojak to gwarancja bezpiecznego, zakończonego sukcesem transportu. Dlatego też możemy zagwarantować, że nasze stojaki samochodowe to produkty wykonane z solidnego profilu stalowego, stabilne i o solidnym udźwigu.
W ofercie posiadamy stojaki jednostronne, jak i dwustronne, zarówno w typie L oraz A. Co więcej, oferujemy możliwość personalizacji zamówienia. Możesz dopasować szereg parametrów, aby otrzymać produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Stojaki na szyby i okna

Produkty szklane wymagają szczególnej troski podczas przewozu, gdyż nie trudno o to, aby w transporcie uległy zniszczeniu. Dlatego też oferujemy profesjonalne stojaki na szyby i okna, które zapewniają niezagrożony przewóz wrażliwych produktów. Powierzchnia załadunkowa została pokryta gumą, która amortyzuje wstrząsy. Co więcej, nasze wyroby świetnie nadają się nie tylko do przewozu, ale także do magazynowania, składowania oraz transportu wewnątrzzakładowego.
Dopracowane projekty sprawiają, że produkty doskonale sprawdzą się w roli nie tylko stojaków transportowych do szyb i okien. Z powodzeniem posłużą do przewozu drzwi oraz różnego rodzaju płyt: kamiennych, plexi czy ze sklejki.

Produkty na zamówienie

Aby jak najdokładniej spełnić Państwa wychodzimy z ofertą stojaków do transportu przygotowywanych na indywidualne na zamówienie. Parametry, które można modyfikować to: ilość belek nośnych poziomych i pionowych, ilość tyczek zabezpieczających oraz nośność stojaka. Z tymi elementami skorelowane są takie wartości jak: długość całkowita i załadowcza, szerokość całkowita i załadowcza oraz wysokość całkowita i załadowcza.
Co więcej, stojak na szyby może zostać pomalowany na dowolny kolor z palety RAL lub też zostać ocynkowany ogniowo. Można wyposażyć go w uszy na wózek widłowy bądź też w haki na suwnicę, dźwig czy HDS. Co więcej, stojak może posiadać profile poziome wyposażone w uszczelkę pełną lub profile pionowe wyposażone w uszczelkę komorową. Oferujemy również możliwość zamieszczenia blach informacyjnych, opisów oraz napisów grawerowanych lub wyciętych laserem w profilach.