Stoliki nocne

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Stoliki nocne

Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Tutaj relaksujemy się, wyciszamy i zbieramy siły na kolejny dzień. Chcąc zapewnić sobie najwyższy komfort wypoczynku, potrzebujemy mieć pod ręką niezbędne dla nas rzeczy. Aby z łatwością sięgać po nie z łóżka, warto postawić koło niego niskie stoliki nocne. Zmieścisz na nich telefon, okulary, książkę lub kubek z wieczorną herbatą. Jeżeli używasz tradycyjnego budzika, szafka nocna jest dla Ciebie wręcz niezbędna! Dzięki niej, po obudzeniu się rano, nie będziesz musiał szukać potrzebnych przedmiotów, gdyż wszystko będzie pod ręką.

Stolik na lampkę nocną

Stolik do sypialni jest konieczny, jeżeli chcesz umieścić przy łóżku lampkę nocną. Jest ona elementem wyposażenia niebywale ułatwiającym codzienne funkcjonowanie. Dzięki lampce, znajdującej się koło łóżka, bez problemu oddasz się wieczornej lekturze. Jest ona pomocna także dla osób, które często wstają w nocy lub wcześnie rano. Jeżeli postawisz ją na szafce obok łóżka, nie będziesz musiał szukać po omacku włącznika światła na ścianie w pokoju, gdyż będziesz mieć go pod ręką.
Taki stolik nocny, razem ze znajdującą się na nim lampką, świetnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Najmłodsi często proszą o to, aby nie gasić na noc światła. Nieduża lampka o łagodnym świetle, postawiona na szafce obok łóżka, zapewni spokojny sen twojemu dziecku. Na takim stoliku twoje dziecko może umieścić także swoją ulubioną zabawkę. W ten sposób nie przygniecie jej podczas snu, a po przebudzeniu od razu nabierze dobrego humoru!

Wybierz dobrze, śpij spokojnie

Szukając stolika do sypialni, warto dopasować jego rozmiar do łóżka. Trzeba uważać, aby nie był on za wysoki, gdyż wtedy z trudem sięgniesz po coś z pozycji leżącej. Jeżeli jednak twoje łóżko jest wysokie, wybór zbyt niskiego modelu sprawi, że będziesz musiał mocno wychylać się. Szeroki wachlarz rozmiarów naszych stolików do sypialni sprawia, iż z pewnością znajdziesz model, który doskonale będzie współgrał z pozostałym wyposażeniem twojej sypialni.
Meble z naszej oferty najlepiej odnajdą się w nowoczesnych sypialniach. Połączenie drewna i metalu świetnie odnajdzie się we wnętrzach surowych, w loftowym lub industrialnym stylu. Minimalistyczny stolik nocny podkreśli ich unikatowy charakter, a jednocześnie zapewni ci wygodę nie tylko na co dzień, ale także i na noc!