Wieszaki na biżuterię

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wieszaki na biżuterię

Łańcuszki, pierścionki, bransoletki, kolczyki… Wiele kobiet posiada naprawdę mnóstwo ozdób! Warto w swoich zbiorach wprowadzić ład i porządek, aby nie zgubić lub nie zniszczyć niczego ze swojej cennej kolekcji. W tej roli świetnie sprawdzą się wieszaki na biżuterię. Pozwolą zapanować nad ozdobami, jednocześnie pięknie je eksponując. Będą cieszyć oko przez cały czas, a nie tylko w momencie, gdy będziesz je nosić. Co więcej, zawsze będziesz mieć pod ręką swoje ulubione błyskotki. Koniec gorączkowego przeszukiwania pudełek i szuflad na chwilę przed wielkim wyjściem!
Dodatkowo, sam wieszak może być interesującą ozdobą twojego pokoju lub garderoby. Z pewnością sam przykuje wzrok, a obwieszony piękną biżuterią stanie się główną, wyjątkową dekoracją każdego pomieszczenia!

Rozwikłaj problem!

Organizerów na biżuterię jest wiele. Najbardziej tradycyjnym rodzajem są różnego rozmiaru pudełka, pudełeczka i szkatułki. Jednakże, sprawdzają się one jedynie do przechowywania pierścionków, broszek lub drobnych kolczyków. Włożenie łańcuszków lub wisiorków do szkatułki skutkuje tym, że rysują się oraz plączą między sobą. Przy próbie rozwikłania supła bardzo łatwo jest je przerwać. Dodatkowo łańcuszki, których nie przechowuje się prosto, z czasem mogą łamać się na zgięciach. Zawieszenie ich na dekoracyjnym wieszaku rozwiąże te problemy i ochroni je przed zniszczeniem. Każdy łańcuszek będzie miał swoją własną przestrzeń oraz będzie przechowywany w sposób prawidłowy, co zniweluje ryzyko jego uszkodzenia lub porwania.

Element wywrotowy

Wieszak na biżuterię to użyteczna alternatywa dla popularnych stojaków. Przymocowany do ściany, jest stabilny i bezpieczny, a przy okazji nie zajmuje wiele miejsca na blacie stolika. Nie istnieje cień szansy na wywrócenie go – w przeciwieństwie do stojaka na biżuterię, który niestety jest łatwy do przewrócenia. Wyobraź sobie jaki wtedy powstaje bałagan! Jeżeli posiadasz dzieci, trzymanie biżuterii na stojaku może nie skończyć się dobrze. Postawiony na biurku lub toaletce, z pewnością zachęcałby maluchy do zabawy błyskotkami. Zaczepienie wieszaka odpowiednio wysoko sprawi, że twoja cenna kolekcja znajdzie się poza zasięgiem rąk najmłodszych członków rodziny.