Wieszaki na medale

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 34 wyników

Wieszaki na medale

Odnosisz sukcesy w sporcie, ale twoje medale kurzą się na dnie szuflady? A może bliska ci osoba jest medalistą, który nie ma możliwości wyeksponowania swoich osiągnięć? Doskonałym rozwiązaniem tych problemów są wieszaki na medale! To element wyposażenia niezbędny dla każdego sportowca. Pozwala w prosty sposób wygospodarować miejsce na zdobyte trofea oraz elegancko zaprezentować swoje sportowe osiągnięcia. Dodatkowo, taki wieszak będzie stanowić ciekawy element dekoracyjny wnętrza. Świetnie odnajdzie się w pomieszczeniach loftowych oraz w pokojach urządzonych w młodzieżowym, nowoczesnym stylu. Wieszak na medale z motywacyjnym cytatem “Nigdy się nie poddawaj”, połączony z dekoracją ścienną, pozwoli stworzyć spójną aranżację, idealną dla każdej osoby kochającej sport!

Wieszak dla każdego

W ofercie posiadamy wieszaki dedykowane dla wielu dyscyplin sportowych, między innymi takich jak bieganie, pływanie, koszykówka, taniec czy piłka nożna. Jednakże dostępnych dyscyplin jest znacznie więcej! Oferujemy również wieszaki z różnymi tekstami motywacyjnymi lub humorystycznymi. Istnieje także możliwość zamówienia wieszaka na medale z imieniem bądź z własnym tekstem. W ofercie posiadamy także wieszaki proste, bez dodatkowych symboli i napisów, które doskonale sprawdzą się przy prezentacji dużej ilości medali, na przykład w szkołach czy klubach sportowych. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi możliwości z pewnością każdy odnajdzie model idealnie pasujący do swojego charakteru oraz dyscypliny sportu. Jest to produkt idealny dla każdego, kto licznie bierze udział w różnych zawodach i wydarzeniach sportowych.

Miejsce na podium

Z czasem, gdy twoja kolekcja medali będzie się rozrastać, możesz mieć problem, aby zmieścić ją na jednym wieszaku. Dlatego też dobrym pomysłem może być uporządkowanie jej na kilku różnych wieszakach. Ciekawym rozwiązaniem jest zawieszenie poszczególnych kolorów w takim układzie, w jakim zwycięzcy stają na podium. Tak więc złote medale zajmą honorowe, środkowe miejsce. Srebrne krążki znajdą się nieco niżej, po stronie lewej, zaś brązowe medale zawisną na prawo od złota. Osobny wieszak możesz przeznaczyć na medale pamiątkowe lub za uczestnictwo. W ten sposób stworzysz unikatową aranżację która nie tylko w pomysłowy sposób wyeksponuje zdobyte trofea, ale także niezwykle przyozdobi twój pokój!

Sięgnij po złoto!

Oczywiście, możliwości aranżacyjnych jest znacznie więcej! Sposób na wyeksponowanie Twoich medali możesz dobrać do rodzaju zdobytych przez Ciebie krążków. Wśród Twoich medali dominują złote? W takim kolorze wybierz swój wieszak! Posiadasz najwięcej srebrnych odznak? Wieszak w tej samej barwie świetnie dopełni Twoją kolekcję. A może czerń lepiej podkreśli szlachetne barwy zdobytych medali? Wybór należy do Ciebie! Bez względu, czy zdecydujesz się na czerń, biel, złoto, srebro lub brąz, Twoje medale z pewnością będą prezentować się mistrzowsko.

Prezent na medal

Wieszak na medale to także doskonały podarunek dla każdego mistrza i każdej mistrzyni, którym wyrazisz swój podziw dla ich ciężkiej pracy i trudu włożonego w osiągnięcie sukcesu. Może stanowić nie tylko osobny prezent, ale także zostać dołączony do medalu wręczanego na podium.
Wieszaki dostępne są w kilku rozmiarach i szerokościach: 20, 40, 60 lub 80 centymetrów. Wszystkie wykonujemy z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej. Dzięki temu zapewniona została mistrzowska trwałość produktu, który posłuży latami, mieszcząc na sobie wiele zdobytych medali. Ciekawy design naszych wieszaków z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi sportu, a ty sprawisz mu wspaniały prezent!