Zegary metalowe

Nowości

Ilość aktywnych filtrów:

Wyświetlanie 1–25 z 106 wyników

Zegary metalowe

Pewne elementy zawsze pozostają w modzie. Bez względu na panujące trendy pozostają wciąż na topie, nieustannie będąc wyznacznikiem dobrego stylu. Bez wątpienia takim przedmiotem są zegary metalowe. Wpływa na to przede wszystkim szlachetność materiału, z którego są wykonywane – stal nigdy się nie zestarzeje! Zawsze pozostaje tak samo elegancka. Z drugiej strony, otwiera drogę dla nawet najbardziej szalonych, modernistycznych projektów. Designerskie zegary z metalu to naprawdę udany romans klasyki z nowoczesnością! Oczywiście, na zapominajmy także o ich prymarnej funkcji – zegar zawieszony w salonie, kuchni lub sypialni z pewnością pomoże nam zapanować nad czasem.

Idź z duchem czasu!

Najpopularniejszym nurtem w aranżacji wnętrz, który kojarzy się z metalowymi zegarami, jest styl industrialny. Jak najbardziej słusznie! Jego surowy wystrój i odsłonięte, czerwone cegły fantastycznie współgrają ze stonowaną czernią metalu. W tego typu pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się modele loftowe. Ciekawą propozycję stanowią także duże ścienne zegary, których wygląd imituje odsłonięte tryby mechanizmu. Tego typu nowoczesne zegary świetnie podkreślą również styl industrialny. Metalowy zegar z lustrem to świetnie uzupełnienie wnętrza zaaranżowane w klimacie nowoczesnej stodoły. Domy w takim stylu charakteryzują się dużymi, otwartymi przestrzeniami, tak więc warto postawić na duży, przykuwający wzrok model. Może stać się centralnym punktem pomieszczenia i jego główną ozdobą. Dla tych, którzy wyposażają klasyczne wnętrze, świetnym wyborem będzie łączący prostotę i czytelność model Classic – zegar ścienny metalowy o średnicy 60 cm.

Wehikuł czasu

Metalowe zegary ścienne to synonim elegancji. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę modele w stylu retro. Pięknie nawiązują do klasycznych, dziewiętnastowiecznych zegarów. Dodadzą wnętrzu nutę nostalgii oraz, mimo że odmierzają upływające chwile, działają jak wehikuł czasu, kierując nasze myśli ku przeszłości! Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych tradycyjnie lub w luksusowym, nowojorskim stylu. Dodadzą także nuty vintage do domów w skandynawskim klimacie. Białe, ozdobne zegary świetnie wpasują się we wnętrza urządzone w romantycznym stylu shabby chic.
Jeszcze inna kategorię stanowią zegary dworcowe. Stają się coraz popularniejsze – i nic w tym dziwnego! Są klasycznie piękne, wyważone i harmonijne. Przywodzą na myśl belle epoque lub wiktoriańskie dworce. Swoim stylem nawiązują także do staroświeckich zegarów ratuszowych. Będą pięknie wyglądały w połączeniu z ciemnym drewnem, bordo lub butelkową zielenią.