Noga do konsoli Charlotte Chrom 90 cm

442 

Wysokość (cm): 90
Materiał: stal nierdzewna
  • stal
  • stal nierdzewna
Szacowane daty dostawy: 26 stycznia 2026 – 29 stycznia 2026
SKU: NOG022/90/SNP Kategoria: EAN: 5907717542050
Opis

Noga do konsoli Charlotte Chrom 90 cm

Marzysz o pięknym, wysokim stoliku w stylu retro, który ozdobi twoje wnętrze? Jeżeli nie chcesz, aby wyglądał jak wszystkie inne, postaw na indywidualny projekt! Do wybranego blatu dobierz odpowiednie metalowe nogi. Jeżeli uwielbiasz styl retro, noga do konsoli Charlotte Chrom będzie strzałem w dziesiątkę!

  • Konsola do przedpokoju. Chcesz, aby już od wejścia Twój dom lub mieszkanie zachwycało pięknym wystrojem? W takim razie umebluj przedpokój z klasą. Doskonałym pomysłem jest postawienie zgrabnej konsoli, a obok wygodnego siedziska z grubym obiciem. Aby aranżacja była spójna, do konsoli dobierz nogi o wysokości 90 cm, zaś do ławki  – o wysokości 30 cm.
  • Miejsce do makijażu. Konsola świetnie sprawdzi się także w roli eleganckiej toaletki. Przede wszystkim, na blacie o wysokości 90 cm wygodnie ustawisz lusterko oraz pędzle i kosmetyki. Co więcej, szykowne nogi Charlotte dodadzą meblowi wiele uroku i klasycznego wdzięku.
  • Elegancki salon. Oczywiście, konsola jest meblem, który najczęściej kojarzy się z jadalnią lub salonem. Ustawiona przy ścianie, zapewnia dodatkowe miejsce na przechowywanie oraz stanowi dekorację pomieszczenia. Jeżeli chcesz, aby Twój salon lub jadalnia zachwycał pięknym i spójnym wystrojem, wybierz nogi Charlotte zarówno do konsoli, jak i do zwykłego stołu!
  • Nowoczesny design w stylu retro. Wyjątkowa noga Charlotte, wykonana ze stali nierdzewnej, wyróżnia się elegancją oraz ponadczasową klasą. Łączy w sobie piękną i klasyczną formę z bardzo nowoczesnym rodzajem materiału. Dlatego też doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w biurze, sali konferencyjnej lub też nowoczesnej restauracji. To prosty sposób, by wnieść wyjątkowy design do dowolnego pomieszczenia!
  • Pełen profesjonalizm. Blachy stalowe, z których korzystamy w naszym zakładzie, pochodzą ze sprawdzonych polskich hut. Co więcej, zostały dokładnie przetestowane, a więc jesteśmy pewni ich jakości. Ponadto, korzystamy z oprogramowania CAD/CAM oraz profesjonalnej maszyny CNC do laserowego cięcia metalu.

Seria chromowanych nóg meblowych Charlotte składa się z sześciu rozmiarów: 15 cm, 20 cm, 30 cm, 40 cm, 72 cm oraz 90 cm.  Wybierz taką wysokość, która najbardziej Ci odpowiada!

Szukasz idealnego stolika do przedpokoju lub salonu? Sprawdź naszą ofertę gotowych konsoli!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Informacje dodatkowe
Waga 3 kg
Wymiary 10 × 10 × 90 cm
Kolor / wykończenie

efekt chrom

Gwarancja

24 miesiące

Grubość blachy (mm)

3

Powłoka

polerowana stal nierdzewna

Miejsce produkcji

Polska

Materiał

stal nierdzewna

Wysokość (cm)

90

Szerokość (cm)

10

Głębokość (cm)

10

Styl

retro