Stoliki pomocnicze

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Stoliki pomocnicze

W twoim salonie brakuje blatu, gdzie możesz postawić kubek i przekąski? A może szukasz wygodnego miejsca na telefon lub pilot od telewizora? W takim wypadku praktyczne stoliki pomocnicze będą dla Ciebie niezbędne. Postawisz je z boku sofy lub fotela, a metalową podstawę wsuniesz pod mebel. W ten sposób nie zajmą praktycznie miejsca w pokoju. Co więcej, są lekkie i łatwe do przestawienia, tak więc, gdziekolwiek usiądziesz, zawsze będziesz miał pod ręką wygodny blat na niezbędne rzeczy. Pomimo swoich niewielkich, rozmiarów stoliki boczne są bardzo stabilne, ponieważ ich stelaż został wykonany z solidnej metalowej ramy. To bardzo praktyczne i wielofunkcyjne meble, które, dzięki swoim niedużym gabarytom, nie zajmują wiele z domowej przestrzeni.

Pomocnik do salonu

Wygodny stolik pomocniczy sprawdzi się praktycznie w każdym salonie, zarówno dużym, jak i niewielkim. Przede wszystkim, doskonale wpisze się w aranżacje w stylu skandynawskim, który ceni nie tylko praktyczne, ale także designerskie rozwiązania. Prosty, loftowy model doskonale pasuje do wnętrz typu industrial, nawiązując do surowych, fabrycznych mebli. Czarny stolik dopełni minimalistyczną stylistykę, operującą jedynie kilkoma barwami.
W każdym przypadku warto postawić na komplet i zestawić wybrany stolik pomocniczy z kawowym lub ławą do salonu. Dzięki temu nie tylko zapewnisz sobie komfort i wygodę, ale także w pomysłowy i harmonijny sposób umeblujesz swój salon.

Jeden stolik, wiele funkcji

Stoliki boczne to niebywale wszechstronne meble. Z racji tego, iż są wyższe niż standardowe biurka lub stoły, możesz korzystać z nich w pozycji stojącej. To świetna opcja dla osób, które dużo korzystają laptopa. Jeżeli postawisz go na wysokim stoliku, będziesz mógł pracować na stojąco. To prawdziwa ulga, jeżeli większość dnia siedzisz.
Jest to mebel doskonały także do sypialni. Wspaniale nada się jako stolik pod śniadanie do łóżka! Jest wyższy niż szafka nocna tak więc komfortowo będziesz mógł zjeść posiłek. Co więcej, stolik przyda się także wtedy, gdy chcesz korzystać z laptopa w łóżku. Możesz bezpiecznie postawić na nim swój komputer i pracować lub oglądać w pozycji siedzącej. To zdecydowanie lepsze niż trzymanie go na kolanach, kołdrze lub kocu, które może prowadzić do przegrzania sprzętu.
Stolik boczny możesz wykorzystać także jako podstawę pod donicę. Jeżeli posiadasz piękny okaz rośliny lub ciekawą osłonkę, możesz umieścić ja na stoliku w widocznym punkcie pokoju.