Wieszaki na ręczniki

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 87 wyników

Wieszaki na ręczniki

Istnieją przedmioty, których na co dzień nie zauważamy, a których brak znacznie utrudnia naszą codzienność. Do takich przedmiotów należą wieszaki na ręczniki. Dzięki nim ręcznik nie ląduje w wodzie na mokrej podłodze, ale pozostaje suchy, czysty i świeży, a w łazience panuje higiena, ład i porządek. W mniejszych łazienkach z prysznicem sprawdzą się wieszaki na ręczniki z prostymi dekorami: napisem, znakiem lub kroplą.
A gdyby tak pójść krok dalej i ze skromnego haczyka zrobić prawdziwego bohatera? Wybierając metalowe wieszaki łazienkowe, czy to wieszaki stojące, wieszaki sufitowe czy wieszaki ścienne w designerskiej geometrycznej formie, zyskujemy oryginalną ozdobę łazienki, nie tylko dla prawdziwych fanów minimalizmu oraz industrialnych czy loftowych wnętrz. Zachowanie prostych linii oraz przestrzennej formy wieszaka na ręczniki sprawia, że łazienka nabiera ekskluzywnego charakteru. Niewątpliwą zaletą naszych stojaków i wieszaków jest ich praktyczny kształt. Dzięki temu, że ręcznik zawieszasz na podłużnym drążku, schną one znacznie łatwiej, gdyż zapewniony jest odpowiedni przewiew.

Nowoczesny stojak na ręczniki

Ciekawa forma jest ważną, ale nie jedyną zaletą wieszaków stojących. Ich największym plusem jest fakt, iż nie wymagają wiercenia w ścianach lub – o zgrozo! – świeżo położonych płytkach. Wieszak na ręczniki bez wiercenia to doskonałe rozwiązanie do nowej lub świeżo wyremontowanej łazienki. Co, więcej, jeśli zdecydujesz się na taki typ wieszaka będziesz mógł w swobodny sposób zmieniać jego ustawienie.
Stojak na ręczniki brzmi jak pomysł idealny dla osób, które w swoich łazienkach mają wannę wolnostojącą. Zazwyczaj są one ustawiane z dala od ściany, tak więc klasyczne wieszaki ścienne nie sprawdzą się w tak zaaranżowanych łazienkach. Postawienie stojaka sprawi, że zawsze po kąpieli znajdziesz ręcznik na wyciągnięcie ręki. Ten typ wieszaka świetnie sprawdzi się także w miejscach, gdzie z wanien korzystają osoby niepełnosprawne. Zazwyczaj bowiem klasyczne drążki lub haczyki znajdują się znacznie wyżej niż wanna. Stojak, który znajdzie się zaraz obok wanny, znacznie ułatwi codzienne kąpiele osobom z problemami zdrowotnymi.

Pomysł na aranżację łazienki

Podwieszany, stojący, metalowy – geometryczny wieszak to coraz częstszy wybór w aranżacji łazienki – zarówno domowej, jak i hotelowej. Doskonale dopełni wnętrza, w których wykorzystuje się marmur czy drewno. Będzie idealnym dodatkiem do domu w stylu nowoczesnej stodoły. Taki stojak na ręczniki pełni nie tylko konkretną funkcję użytkową, ale staje się elementem wystroju wnętrza, który z pewnością będzie przykuwał uwagę!
Minimalistyczna forma metalowych wieszaków ręcznikowych nie oznacza minimalnych opcji – wręcz przeciwnie! Każdy z dostępnych modeli: wieszak stojący, wieszak sufitowy lub wieszak ścienny jest dostępny w czterech opcjach: pojedynczy, podwójny, potrójny lub z półką. Daje to ogromne możliwości aranżacji łazienki i sprawia, że nabiera ona indywidualnego stylu. W pięknie zaprojektowanej łazience nawet sprzątanie to przyjemność!