Panele ogrodzeniowe

Nowości

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 136 wyników

Panele ogrodzeniowe

Zapewnienie solidnego ogrodzenia wokół domu i ogrodu jest bardzo istotną sprawą, a jeżeli masz małe dzieci – jest wręcz priorytetem. Ze względu na to, iż decyzja o typie ogrodzenia zazwyczaj zapada na lata, warto poważnie przemyśleć tę kwestię. Wybór powinien paść na rozwiązanie trwałe, solidne i niewychodzące z mody. Nasze panele ogrodzeniowe spełniają wszystkie te kryteria! Wykonane z wysokiej jakości stali są wytrzymałe i niepodatne na zmienne warunki pogodowe. Jest to także materiał, który zawsze jest na topie – czarna stal to synonim elegancji i dobrego smaku!

Jak szyte na miarę

Nasze panele dekoracyjne wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem po to, by jak najdokładniej spełnić twoje oczekiwania. Dlatego też wszystkie robimy na wymiar – doskonale dopasujesz rozmiary poszczególnych przęseł do długości swojego ogrodzenia. Wszystkie z paneli ogrodzeniowych wycinanych laserowo projektujemy z jak największą dbałością o szczegóły, aby każdy z nich tworzył wręcz nowoczesne dzieło sztuki. Oferujemy także możliwość polakierowania na jeden z pięciu dostępnych kolorów: czarny, biały, brązowy, grafit lub antracyt. Możesz także zdecydować się na niepomalowane panele, pokryte jedynie warstwą cynku. Wybór wzorów jest ogromny: proponujemy blisko sto pięćdziesiąt różnych modeli, aby udało ci się odnaleźć swój ideał!

Metalowe panele ozdobne to opcja nie tylko na piękne ogrodzenie. Spokojnie możesz zamontować je jako balustradę tarasu, balkonu lub werandy! Dzięki temu spójnie i stylowo zaaranżujesz swój ogród. Jeżeli połączysz je z parawanem ogrodowym o podobnym wzorze uzyskasz piękne i harmonijne otoczenie, które z pewnością wyróżni twój ogród na tle innych.

Prywatny wymiar

Dekoracyjne panele z metalu to nowoczesna alternatywa nie tylko wobec klasycznych drewnianych płotów, ale przede wszystkim wobec popularnych kutych przęseł. Tego typu ogrodzenie świetnie sprawdza się w otoczeniu domu o klasycznej bryle. Jeżeli jednak twój dom został zaprojektowany w bardziej współczesnym, modernistycznym stylu architektonicznym, ażurowe panele ogrodzeniowe staną się jego wizytówką. Nasze przęsła świetnie sprawdzą się także na osiedlach jednorodzinnych, gdzie poszczególne ogródki graniczą ze sobą bezpośrednio. Wybranie paneli subtelnie ażurowanych, o delikatnym zdobieniu sprawi, że zapewnisz sobie zamkniętą, osobistą przestrzeń oraz poczucie prywatności!