Stoliki kawowe

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 27 wyników

Stoliki kawowe

Popołudniowa kawa, wypijana w salonie, to z pewnością przyjemność dla wielu z nas. Szczególnie wtedy, gdy z filiżanką w ręku możemy rozsiąść się wygodnie w ulubionym fotelu. Tylko gdzie wtedy postawić talerzyk z ciastem lub kubek? W takiej chwili potrzebne są nam stoliki kawowe. Jeżeli taki mebel znajdzie się koło sofy, zawsze będziesz miał gdzie postawić potrzebne rzeczy podczas salonowych rozmów przy kawie. Nie będziesz musiał kurczowo trzymać kubka czy filiżanki przez cały czas lub stawiać ich na podłokietnikach mebli. Stolik kawowy to mały, ale potrzebny element wyposażenia salonu. Jeżeli odpowiednio dopasujesz jego wielkość do salonowych siedzisk, zapewnisz sobie wygodną przestrzeń do wypoczynku, gdyż wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy będziesz mieć zawsze w pobliżu!

Komfort na wyciągnięcie ręki

Nieduży stolik do salonu kula jest bardzo wygodny, poręczny oraz łatwy do przestawienia. Bez problemu ustawisz go w dowolnym punkcie salonu, niedaleko kanapy lub fotela. Dzięki temu, bez względu na to gdzie usiądziesz, zawsze będziesz miał pod ręką miejsce na książkę, pilot od telewizora lub kubek. Niestety, jest to niewielki mebel, na którym nie postawisz wiele. Dlatego też najlepiej stolik zestawić z ławą do salonu. Jeżeli zdecydujesz się na meble z tej samej rodziny, stworzysz spójną i jednorodną aranżację wnętrza. To rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w pokojach o klasycznym wystroju. Jeżeli jednak twój salon jest nieco bardziej nowoczesny lub też urządzony w stylu eklektycznym, warto postawić na różniące się od siebie modele. Wprowadzi to nutę ekstrawagancji i oryginalności do twojego domu.

Najmniejszy członek rodziny

Stolik kawowy możesz zestawić nie tylko z ławą! Świetnym pomysłem jest także dobranie go do innych mebli, które znajdą się w twoim salonie. Jeżeli zdecydujesz się na stół drewniany, z pewnością znajdziesz jego mały, kawowy odpowiednik wśród jednej rodziny mebli. Możesz zdecydować się na ten sam kolor, rodzaj blatów czy wzór podstawy w jednym, spójnym stylu. Stawiając na jednakowe wyposażenie salonu, uzyskasz harmonijną aranżację, która sprawi bardzo eleganckie wrażenie. Oczywiście, tak samo jak w przypadku ław – możesz wybrać model zgoła odmienny od charakteru stołu oraz reszty wyposażenia twojego salonu. Tym sposobem mały stolik stanie się centralnym, przykuwającym uwagę meblem, nadającym ton całemu pomieszczeniu.
Bez względu na to, w jakim stylu wybierzesz swój stolik kawowy – z pewnością szybko docenisz wygodę korzystania z niego!