Nogi do stołów

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 27 wyników

Nogi do stołów

Choć wydaje się, że blat pełni najważniejszą funkcję, to jednak poszukując wyjątkowego stołu, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na nogi. Dlaczego? Ponieważ to właśnie one są elementem dekoracyjnym! Nogi do stołów określają więc, czy wybrany mebel jest odpowiedni do stylu pomieszczenia, w którym będzie się on znajdował, a także, czy dopełnia wnętrze i podkreśla jego indywidualny charakter. Podczas poszukiwań stołu idealnego, warto jednak zastanowić się czy mebel, w którym występują dwa uzupełniające się materiały, nie będzie ciekawszym i bardziej interesującym rozwiązaniem.

Pojedyncza noga — wiele możliwości

Metalowe nogi do stołów to coś, na co na pewno warto zwrócić uwagę. Z łatwością dopasujesz je do różnego rodzaju blatów — drewnianych, szklanych czy z tworzywa. Możesz postawić na jeden model w całym pomieszczeniu, uzyskując w ten sposób harmonijną i spójną aranżację pokoju. Jeżeli jednak lubisz nietypowe rozwiązania, możesz wybrać kilka wzorów do jednego stołu – w ten sposób uzyskasz niebanalny i unikatowy mebel. Dzięki temu stół z metalowymi nogami może stać się nowoczesną ozdobą jadalni, kuchni czy salonu. To rozwiązanie sprawdzi się również w biurach oraz salach konferencyjnych. Nowoczesne nogi do stołów to niezwykle designerski element, który, dzięki wielu dostępnym kształtom, sprawdzi się w niejednym pomieszczeniu.

Metalowe nogi do stołów

Metal daje gwarancję wytrzymałości — metalowa noga do stołu nie tylko przetrwa lata, ale także bez problemu utrzyma blat i to, co będzie się na nim znajdowało. Dodatkowo, nasze modele są dostępne w wielu oryginalnych kształtach: od tych minimalistycznych, przez delikatnie zdobione, po kunsztowne dzieła sztuki. Dzięki temu odnajdziesz nogi pasujące idealnie do stylu twojego wnętrza: loftowego, klasycznego czy prowansalskiego.
W naszej ofercie proponujemy również podstawy do stołów, nogi do biurek i stołów do pracy, a także nóżki do mebli. Wybierając metalowe nogi do kilku mebli w jednym pomieszczeniu sprawisz, że wnętrze będzie spójne i zapanuje w nim harmonia. Sprawdź, czy to coś dla Ciebie!