Półki na książki

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Półki na książki

Powieści, atlasy, podręczniki, poradniki – każdy w swoim domu posiada książki. Bez względu na to czy zbieramy literaturę piękną czy fachową, niezbędne są nam półki na książki. Pozwalają wprowadzić porządek wśród naszej literackiej kolekcji, a także rozsądnie zagospodarować przestrzeń. Na wiszącej półce możesz też ustawić cokolwiek innego, nie tylko książki, ale wszystko to, co zbierasz lub kolekcjonujesz. Figurki, płyty CD, kolekcje filmowe – cokolwiek odłożysz na półkę, wszystko znajdzie swoje miejsce!

Z najwyższej półki

Wiszące półki na książki to rozwiązanie, które jest pochwałą praktycyzmu. Taka półka praktycznie nie zajmuje miejsca – w przeciwieństwie do regałów stojących. Wszędzie znajdziesz dla niej kawałek ściany – nawet jeśli Twój metraż nie jest zbyt duży. Jest także bardzo wytrzymała i odporna. Metalową półkę możesz bez obaw przecierać na mokro nie bojąc się, że jej to zaszkodzi. Drewniane meble niestety wymagają większej troski i pielęgnacji. Półka, wykonana z wysokiej jakości metalu gwarantuje, iż posłuży ci przez lata, niezmiennie utrzymując twoje książki w ładzie.

Książki na wyciągnięcie ręki

Nasze półki na książki znajdą swoje miejsce w każdym pomieszczeniu w domu. Jeśli jesteś wielkim amatorem gotowania, powieś ją w kuchni – wszystkie twoje książki kucharskie już zawsze będą pod ręką! W pokoju dziecięcym świetnie odnajdzie się model ozdobiony postacią sympatycznego zwierzątka. Do salonu polecamy niewidzialną półkę na książki, która jest naszym prawdziwym hitem. Od dołu posiada specjalne haczyki, za które zakłada się okładkę – tym sposobem półka staje się niewidoczna. Pomimo jej wielkiej popularności wcale nie jest towarem z wysokiej półki cenowej!

Wszystko na swoim miejscu

Interesującym pomysłem jest aranżacja pomieszczenia w jednym, spójnym stylu. Aby uzyskać ten efekt, warto postawić na wzajemnie uzupełniające się elementy wystroju wnętrza. Jeżeli półkę zestawimy z ciekawymi podpórkami do książek, zyskamy nie tylko praktyczną przestrzeń na książki, ale także harmonijną dekorację. Gazetnik o podobnym wzornictwie, postawiony pod spodem, będzie świetnym komponentem dla całego pokoju. Jeżeli obok półki umieścimy cytat ścienny naszego ulubionego pisarza, stworzymy prawdziwy czytelniczy raj!