Półki na książki

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Półki na książki

Powieści, atlasy, podręczniki, poradniki, gazety i czasopisma – każdy w swoim domu posiada mniejszy lub większy księgozbiór. Bez względu na to czy zbieramy literaturę piękną czy fachową, niezbędne są nam półki na książki. Pozwalają wprowadzić porządek wśród naszej literackiej kolekcji, a także rozsądnie zagospodarować przestrzeń. Zdecydowanie ułatwiają także sięganie po ulubione tomy, gdyż książki, ustawione grzbietami w stronę czytelnika, są łatwe do zlokalizowania. Pamiętaj, że na wiszącej półce możesz też ustawić nie tylko książki, ale wszystko to, co zbierasz lub kolekcjonujesz. Figurki, płyty CD, zdjęcia czy kolekcje filmowe – cokolwiek odłożysz na półkę, wszystko znajdzie tam oparcie!

Produkt z najwyższej półki

Bez względu na liczbę tytułów oraz formaty posiadanych książek, potrzebne jest nam wygodne miejsce do przechowywania posiadanych zbiorów. Wiszące półki na książki to rozwiązanie, które jest pochwałą praktycyzmu i dobrej organizacji. Taka półka praktycznie nie zajmuje miejsca – w przeciwieństwie do regałów stojących. Wszędzie znajdziesz dla niej kawałek ściany – nawet jeśli Twój metraż nie jest zbyt duży. Warto zwrócić uwagę na cieszące się popularnością półki ażurowe. Modelem, który maksymalnie wykorzystuje rzadko zagospodarowane miejsce jest półka narożna. Umieszczona w kącie pokoju, stanie się niebanalną dekoracją. To świetne rozwiązanie, jeżeli potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie, a nie jesteś w stanie wstawić dodatkowej szafki. Metalowa półka jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania. Możesz bez obaw przecierać ją na mokro nie bojąc się, że jej to zaszkodzi. Drewniane meble niestety wymagają większej troski i pielęgnacji. Półka, wykonana z wysokiej jakości metalu gwarantuje, iż posłuży ci przez lata, niezmiennie utrzymując twoje książki w ładzie.

Książki na wyciągnięcie ręki

Nasze półki na książki znajdą swoje miejsce w każdym pomieszczeniu w domu. Jeśli jesteś wielkim amatorem gotowania, powieś ją w kuchni – wszystkie twoje książki kucharskie już zawsze będą pod ręką! W pokoju dziecięcym świetnie odnajdzie się model ozdobiony postacią sympatycznego zwierzątka – z pewnością zachęci to małego czytelnika do lektury. Dodatkowo, wśród bajek, komiksów i powieści dla dzieci zapanuje prawdziwy porządek, który zadowoli rodziców. Jeżeli najczęściej czytasz w salonie polecamy zawiesić tam niewidzialną półkę na książki, która jest naszym prawdziwym hitem. Od dołu posiada specjalne haczyki, za które zakłada się okładkę – tym sposobem półka staje się niewidoczna. Pomimo jej wielkiej popularności wcale nie jest towarem z wysokiej półki cenowej! Bez względu na styl, w jakim postanowisz zaaranżować swoją biblioteczkę możesz być pewien, że znajdziesz u nas półkę odpowiednią do charakteru twojej kolekcji. Dlaczego? Otóż wszystkie modele dostępne są aż w pięciu kolorach: czarnym, białym, złotym, srebrnym i miedzianym.

Wszystko na swoim miejscu

Interesującym pomysłem jest aranżacja pomieszczenia w jednym, spójnym stylu. Aby uzyskać ten efekt, warto postawić na wzajemnie uzupełniające się elementy wystroju wnętrza. Jeżeli półkę zestawimy z ciekawymi podpórkami do książek, zyskamy nie tylko praktyczną przestrzeń na książki, ale także harmonijną dekorację. Gazetnik o podobnym wzornictwie, postawiony pod spodem, będzie świetnym komponentem dla całego pokoju. Jeżeli obok półki umieścimy cytat ścienny naszego ulubionego pisarza, stworzymy prawdziwy czytelniczy raj!