Podstawy do stolików

Nowości

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 68 wyników

Podstawy do stolików

Stoliki – małe, lecz niezwykle funkcjonalne meble. Mogą pełnić rolę stolika kawowego, pomocnika w codziennych czynnościach, albo subtelnej podstawy dla wyjątkowej lampy lub ozdobnej rośliny. Choć mniejsze od swoich “braci” – stołów, nie ustępują im pod względem znaczenia. Zasada jest prosta – dobry stolik zaczyna się od solidnej metalowej podstawy. Dlatego też, wybierając podstawy do stolików, zwróćmy uwagę na ich trwałość, estetykę oraz dopasowanie do stylu naszego wnętrza.

Fundament małego giganta

Stoliki, pomimo niewielkich rozmiarów, mogą pełnić wiele różnych funkcji w domu, biurze, czy kawiarni. Odpowiednio dobrana podstawa to klucz do wielofunkcyjności tych mebli. Proponujemy nowoczesne, metalowe podstawy do stolików, które gwarantują stabilność, a jednocześnie dodają wyrazistości naszemu wnętrzu. Przełamują monotonię, wprowadzając do pomieszczenia nowoczesne, surowe akcenty. Bez względu na to, czy preferujemy stonowane, minimalistyczne aranżacje, czy też lubimy bardziej eklektyczne wnętrza – metalowe podstawy zawsze będą doskonałym wyborem.

Uniwersalność metalu

Metalowe podstawy do stolików doskonale wpisują się w każdą przestrzeń – niezależnie od tego, czy jest to salon, sypialnia, czy miejsce pracy. Dzięki swojej uniwersalności, mogą stać się bazą dla stolika kawowego, niewielkiego stolika bocznego czy eleganckiej toaletki. Metalowe podstawy odnajdą się również w przestrzeniach biurowych – w salach konferencyjnych, poczekalniach, czy nawet w kawiarniach. Poprzez wykorzystanie metalu, możemy nadać naszym meblom nowoczesnego i spójnego charakteru.

Harmonia materiałów

Metalowe podstawy do stolików dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Doskonale komponują się z blatem wykonanym z różnych materiałów – drewna, szkła czy tworzywa sztucznego. Wybierając jeden z naszych unikalnych modeli, tworzymy indywidualną kompozycję, która stanie się centralnym punktem naszego pomieszczenia. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli podstaw do stolików – od prostych, minimalistycznych, po te pełne wyrafinowania i artystycznego piękna. Pod względem przeznaczenia znaleźć można zarówno te dopasowane do blatów okrągłych, jak i prostokątnych. Do najbardziej popularnych wzorów należą nogi Pająk oraz klasyka w nowoczesnym raz klasyka w nowoczesnym wydaniu – model Mediolan.