Wieszaki do przedpokoju

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 273 wyników

Wieszaki do przedpokoju

W każdym domu znajduje się grono rzeczy wykorzystywanych bardzo rzadko, jaki i tych, z których korzystamy kilka razy dziennie. Z pewnością do drugiej kategorii zaliczają się wieszaki do przedpokoju. Bez nich już od progu twojego mieszkania panowałby chaos i bałagan. Przymocowany do ściany pełni rolę nie tylko stróża porządku, ale także wprowadza ład w zazwyczaj niewielką przestrzeń przedpokoju lub korytarza. Wieszak jest także jednym z pierwszych elementów, na który natrafiają wchodzący domownicy lub goście. Naszą radość z ich przybycia możemy okazać nie tylko słowami, ale także wyrazić ją wieszakiem z napisem! Dlatego też warto zwrócić uwagę podczas meblowania przedpokoju na ten, jedynie z pozoru, nieistotny element, by już od wejścia witał przychodzące osoby i przykuwał ich uwagę swoim nieoczywistym charakterem.

Metalowy wieszak ścienny

Metalowe wieszaki ścienne doskonale wpasują się we wszelkie nowoczesne wnętrza. Te o prostych, geometrycznych kształtach świetnie odnajdą się w przestrzeni o charakterze loftowym lub industrialnym. Nowoczesne wieszaki ścienne sprawdzą się także w biurach czy gabinetach. Bardziej ozdobne haczyki w matowej bieli dopełnią aranżację klasycznego, przytulnego przedsionka. Wieszaki w kształcie drzew lub gałęzi będą przepięknie współgrać w przestrzeni pełnej drewna i naturalnych barw. Dzięki tak szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz wieszak idealny, który wspaniale odnajdzie się w zaaranżowanym przez Ciebie wnętrzu.

Praktyczne rozwiązanie dla małej przestrzeni

Dla osób z ograniczonym metrażem, które nie mogą pozwolić sobie na montaż szafy w przedpokoju, najlepszym pomysłem jest wieszak ścienny. Jest on także wygodną alternatywą dla wieszaka stojącego, który także potrafi zająć sporo – jakże cennej – przestrzeni. Ryzyko przewrócenia nie istnieje – szczególnie gdy w domu masz dziecko lub zwierzę. Wieszak ścienny nie wymaga dużo miejsca, a może być efektownym elementem wyposażenia wnętrza. Jest wytrzymały i wykonany z trwałego materiału, tak więc można powiesić na nim mnóstwo ubrań. Zimą z pewnością udźwignie ciepłą odzież: płaszcze, szaliki, czapki i rękawiczki, latem zaś bez problemu poradzi sobie z kurtkami przeciwdeszczowymi, torebkami czy kapeluszami.

Nowoczesna aranżacja przedpokoju

Fakt, iż metalowy wieszak ścienny jest rozwiązaniem wygodnym i trwałym, nie pozostawia wątpliwości. Stanowi także interesujący element dekoracyjny. Taki produkt świetnie sprawdza się w aranżacji komplementarnej, gdyż łatwo dopasować do niego pozostałe części wyposażenia przedsionka. Pod wieszakiem wystarczy postawić siedzisko, a na sąsiadującej ścianie powiesić wieszak na klucze, by w kilku prostych krokach zaaranżować nieoczywisty i nowoczesny przedpokój, który z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich gościach!