Regały

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Regały

Miejsce do przechowywania jest niezbędne w każdym domu. Praktycznie w każdym pomieszczeniu znajdują się różnego rodzaju szafy, szafki i komody, które za zadanie mają uporządkowanie naszych rzeczy oraz pomoc w zorganizowaniu domowej przestrzeni. Czasami jednak nie chcemy ukrywać naszych skarbów za zamkniętymi drzwiczkami, dlatego też niezbędne są regały! Pomogą ci pięknie wyeksponować twoją kolekcję książek, płyt DVD lub rodzinnych zdjęć i pamiątek.
Jednakże regały to nie tylko meble do domu. Są bardzo przydatne również w nowoczesnych biurach. Regał do gabinetu pozwoli ci uporządkować dokumenty i segregatory w taki sposób, by zawsze mieć je pod ręką. To wygodna alternatywa dla zamykanych szaf, szczególnie w domowych gabinetach, gdzie otwarty regał biurowy jest dostępny tylko dla Ciebie.

Regał na książki – miejsce na domową bibliotekę

Porządna biblioteczka jest marzeniem każdego bibliofila. Czasami jednak półki na książki to za mało, aby pomieścić cały księgozbiór. W takim wypadku warto wybrać wytrzymały regał na książki. Nie tylko zapewni ci odpowiednio dużo miejsca na przechowywanie posiadanych tomów, ale także pozwoli pięknie zaprezentować posiadaną kolekcję. Warto postawić na model o prostym, niezabudowanym stelażu. Dlaczego? Ponieważ pozwoli ci w pełni wyeksponować piękno książkowych okładek, gdyż będą widoczne również z boku! Co więcej, wybranie otwartego regału pozwoli ci na dwustronne korzystanie z mebla, a co za tym idzie – pomieszczenie podwójnej ilości książek! Dodatkowo, stawiając taki regał pokojowy możesz łatwo wydzielić część czytelniczą w swoim salonie lub sypialni.
Boisz się, że twoje książki będą spadać z drewnianych półek regału? Dobierz specjalne podpórki, które utrzymają twoje książki w ryzach oraz pięknie ozdobią domową biblioteczkę!

Pięćdziesiąt twarzy mebla

Regał stojący to mebel, który posiada zdecydowanie więcej zastosowań – możesz wykorzystać go w dowolny sposób! Świetnie sprawdzi się w większym przedpokoju lub garderobie jako miejsce na szaliki, czapki lub kapelusze. Na dolnej półce możesz postawić buty i w ten sposób wszystko będziesz mieć pod ręką, nie musząc przekopywać się przez szafy i szuflady.
Otwarty regał to również świetna alternatywa dla stojaków na kwiaty! Czasami mamy tak dużo roślin, że potrzebujemy wydzielić dla nich specjalne miejsce. Regał na kwiaty to doskonały pomysł, który pozwoli ci pięknie zaprezentować posiadane rośliny. Jednocześnie otwarta konstrukcja mebla zapewni odpowiedni dostęp do światła słonecznego dla twoich roślin. Jest to także uniwersalny mebel pokojowy, idealny zarówno do pokoju dziennego, jak i do sypialni. Świetnie sprawdzi się jako regał na zabawki w pokoju dziecięcym, a w młodzieżowym – na przybory szkolne, podręczniki i zeszyty. Regał do salonu pomieści zaś twoje zbiory zdjęć, dekoracji lub dowolnych, kolekcjonowanych przedmiotów.

Regał industrialny, czyli kwintesencja stylu minimalistycznego

Nowoczesne regały są także meblem idealnym dla osób ceniących minimalizm i praktyczne rozwiązania. Są maksymalnie użytkowe, jednocześnie stanowiąc ciekawy element wystroju pomieszczenia. Oszczędna konstrukcja regału industrialnego nie obciąża wizualnie pomieszczenia, w przeciwieństwie do zabudowanych szaf czy przeszklonych gablot. Jednakże prosta, geometryczna forma loftowego regału jest na tyle uniwersalna, że wspaniale odnajdzie się w każdym wnętrzu w stylu minimalistycznym – również w łazience. W tym pomieszczeniu również potrzebujemy miejsca do przechowywania kosmetyków, perfum lub zapasowych ręczników. Jeżeli nie chcesz wiercić w ścianie w celu zawieszenia półki, prostokątny regał do łazienki brzmi jak dobry plan!