Słupki ogrodzeniowe

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Słupki ogrodzeniowe

Ogrodzenie to niezbędny element każdej działki. Nie tylko zabezpiecza teren, uniemożliwiając wstęp osobom nieupoważnionym oraz obcym zwierzętom. Zapewnia również prywatność i swobodę korzystania z własnej posesji. Jednakże, aby trwale i właściwie zamontować metalowy płot, niezbędne będą praktyczne słupki ogrodzeniowe! To na nich spoczywa ciężar utrzymania ogrodzenia i jego elementów składowych: przęseł i paneli. Co więcej, słupki pasują także do bramy wjazdowej oraz do furtki. Dlatego też zamawiając dowolny z naszego systemu, zaopatrz się od razu w funkcjonalne słupki metalowe!

Solidne podparcie

Wszystkie nasze słupki wykonujemy z solidnego profilu aluminiowego, który zabezpieczamy antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe. Dzięki temu słupki do ogrodzenia są odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy zmiany temperatur. Jakie jeszcze zalety mają słupki do paneli? Przede wszystkim, nie wymagają konserwacji, w przeciwieństwie do popularnych modeli wykonanych z drewna. Co więcej, stanowią zgrabną alternatywę dla ciężkich słupków betonowych. Kwadratowe słupki z profilu są solidne i trwałe, przez co z łatwością utrzymają nawet ciężkie przęsła lub panele ogrodzeniowe.

Montaż słupków do ogrodzenia

W ofercie posiadamy słupki do ogrodzenia panelowego w kilku wysokościach oraz dwóch typach. Pierwszy z nich, do przykręcania, posiada już odpowiednią podstawę i nie wymaga betonowania. Drugi rodzaj słupka przeznaczony jest do wkopania. Ten typ jest nieco dłuższy, gdyż wymaga betonowania i nie posiada podstawy. Pamiętaj, że przed mocowaniem paneli ogrodzeniowych do słupków musisz przemyśleć ich rozstaw. W końcu metalowe słupki to nośnik całego ogrodzenia! Dlatego też osadzenie słupków do paneli dostosuj do rozmiarów elementów, z których ogrodzenie będzie się składać tak, abyś nie musiał niczego przycinać.

Ozdoba działki

Ocynkowane słupki to sposób nie tylko na porządne, ale także na ozdobne ogrodzenie. Zakończenia słupków wieńczy elegancki daszek wykonany z metalu, a nie z tracącego kolor tworzywa sztucznego. Ponadto, wszystkie słupki stabilizujące dostępne są w pięciu kolorach: czarnym, białym, grafitowym, brązowym oraz antracytowym. Możesz także zdecydować się na słupek jedynie ocynkowany. Dzięki temu możesz dopasować ich wygląd do całego ogrodzenia. Co więcej, oferowane stalowe panele oraz przęsła ogrodzeniowe cechuje piękny i niepowtarzalny design. Z ich pomocą stworzysz jedyne w swoim rodzaju ogrodzenie działki. Pamiętaj jednak, że bez słupków do montażu na nic się nie przydadzą!